Predané

2-izbový byt Gabajova, Žilina


Cena:
96 900 €
Hypotéka 90%:
od 280 € / mesiac

2-izbový byt Gabajova, Žilina


96 900 €
od 280 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

BYT JE REZERVOVANÝ

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt v atraktívnej lokalite na Hlinách VII., Žilina, v blízkosti Šport Centrum Junior. Disponuje rozlohou 61 m2 + 2,6 m2 loggia a nachádza sa na druhom nadzemnom podlaží  (1. poschodí). K bytu prislúcha pivničná kobka a spoluvlastnícky podiel k pozemku.

Bezproblémové parkovanie sa nachádza pred vchodom s dostatočným množstvom parkovacích miest. V blízkosti bytového domu je výborná občianska vybavenosť – Billa, Lidl, Tesco, školy, škôlky, lekáreň, detské ihrisko, kaviarne a reštaurácie. Športové vyžitie ponúkajú až dve okolité Fitness centrá a blízky Bôrický park. 

Bytový dom je kompletne modernizovaný: vymenené sú vchodové dvere, schránky, zriadený je bezbariérový prístup, nainštalovaný je aj audiovrátnik a vymenené sú aj stupačky.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a čiastočnou zmenou dispozície. Vstup chránia kvalitné bezpečnostné dvere s viacbodovým uzamykaním. Po ich otvorení vás privíta priestranná chodba, ktorá ukrýva veľkú vstavanú skriňu a viacúčelovú skrinku na topánky, s možnosťou sedenia.

Vinylová podlaha v odtieni dreva sa tiahne celým bytom a spolu s bielou farbou stien zosvetľuje celý priestor. Priestranná obývacia izba s knižnicou má loggiu s výhľadom na okolitú zeleň. Loggia, je podľa slov majiteľky, oázou kľudu so zeleným miestom v meste, kde si v spojení s prírodou vychutnáte nie len letné dni, ale aj večery.

Cez chodbu sa dostanete k srdcu domácnosti, do nadčasovej kuchyne. Vznikol v nej priestor na jedálenský stôl, samostatne stojacu chladničku a zabudovanú rúru na pečenie. Bonusom je vetraná komora s výmerou 1,1 m2. Byt má samostatné wc, kúpeľnu s veľkým sprchovým kútom a miestom pre práčku.

V spálni sa majiteľom podarilo vytvoriť malé čarovné Francúzko v štýle Provence. Vznikol v ňom priestor aj na detský kútik. V celom byte sa myslelo na drobné detaily a je prospôsobený, nielen pre mladú rodinu s malými deťmi, ale aj pre jednotlivca alebo mladý pár hľadajúci si svoje vlastné bývanie.

Byt je k dispozícii po dohode s majiteľmi v priebehu budúceho roka. Kúpna cena je vrátane provízie RK, právneho servisu, ktorý obsahuje vypracovanie zmlúv, návrhu na vklad a podanie na príslušnom Okresnom úrade, katastrálny odbor.

Byt je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým vám radi pomôžeme. 

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Miroslav Drnda, RSc.
+421 918Zobraziť
miroslav.drnda@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.