Predané

2-izbový byt v blízkosti centra Žiliny


Cena:
73 500 €
Hypotéka 90%:
od 213 € / mesiac

2-izbový byt v blízkosti centra Žiliny


73 500 €
od 213 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

BYT JE PREDANÝ

Ponúkame exkluzívne na predaj zariadený 2-izbový byt o celkovej užitkovej plohe 54 m2 vrátane loggie a predsiene. Byt sa nachádza v panelovom bytovom dome na 2/10 poschodí na ulici Závodská cesta, v blízkosti centra Žiliny v rezidenskej zóne 3 s orientáciou na juhozápad.


Bytový dom aktuálne prechádza celkovou obnovou a revitalizáciou. Sú opravené schodiská, vymenené okná,  vchodové dvere a stupačky v každom byte v celom bytovom dome. Dorába sa nové zasklenie Loggií a celkové zateplenie. Ukončenie prác je naplánované do leta 2019.

Súčasťou bytu je priestranná vstupná chodba s malým šatníkom, obývačka spojená s kuchynským kútom a s výstupom na presklenú loggiu, ktorá je orientovaná na juhozápad. Samostatná spáľňa disponuje rovnako presklenou loggiou  a  je orientovaná na západ. V byte je kúpeľňa s klasickou vaňou  a je odelená od WC murovanou zástenou.

V blízkosti sa nachádzajú: zástavka autobusu Hálková, zubná a veterinárna ambulancia, súkromná SUŠ, Reštaurácie a kultúrne vyžitie v blízkej stanici Záriečie. Do 10 minút  pešo je obchodné centrum Aupark, Mestská Tržnica, zdravotné stredisko a škola. Bezproblémový je aj výjazd autom na obchvat a tiež zo Žiliny.

V byte ostáva: kuchynská linka, chladnička, plynový sporák, sedačka, obývacia stena a prípadne iné zariadenie podľa dohody voľný už od 07/2019. Byt je v správe Byttermu a mesačné náklady sú 89 €. Byt je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi a bezplatne zabezpečíme.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Miroslav Drnda, RSc.
+421 918Zobraziť
miroslav.drnda@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.