2-izbový byt v blízkosti centra Žiliny


Cena:
76 500 €
Hypotéka 90%:
od 221 € / mesiac

2-izbový byt v blízkosti centra Žiliny


76 500 €
od 221 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj zariadený byt 2+kk s príjemnou atmosférou o celkovej výmere 54 m2. Byt sa nachádza v panelovom bytovom dome na 2/10 poschodí, na ulici Závodskácesta v blízkosti centra Žiliny, v rezidenskej zóne 3.

Bytový dom aktualné prechádza celkovou obnovoua revitalizáciou. Sú opravené schodiská, vymenené okná, vchodové dvere a stupačky v každom byte vcelom bytovom dome. Dorába sa nové zasklenie Loggií a celkové zateplenie. Ukončenieprác je naplánované do leta.

Foto a 3D virtuálna prezentácia bolivytvorené pred rekoštrukciou. Súčasťou bytu je priestranná vstupná chodba s malým šatníkom, obývačka spojená s kuchynským kútom a s výstupom na presklenú loggiu, ktorá je orientovaná na juhozápad. Samostatnáspáľňa disponuje rovnako presklenou loggiou a je orientovaná na západ. V kúpeľni je klasická vaňa, ktorá je odelená od WC murovanou zástenou.

V byte ostáva: kuchynská linka, chladnička, plynovýsporák, sedačka, obývacia stena a prípadne iné zariadenie podľa dohody. Byt je v správe Byttermu a mesačné náklady sú cca. 80 EUR. V blízkosti sa nachádzajú: zástavka autobusu Hálková, zubná a veterinárna ambulancia, súkromná SUŠ, Reštaurácie a kultúrne vyžitie v blízkej stanici Záriečie. Do 10 minút pešo je obchodné centrum Aupark, Mestská Tržnica, zdravotné stredisko a škola. Bezproblémový je aj výjazd autom naobchvat a tiež zo Žiliny.

Byt Je možné ho financovať hypotékou, ktorú vám radi a bezplatne zabezpečíme.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Miroslav Drnda, RSc.
+421 918Zobraziť
drnda@smartbrokers.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Vďaka dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia a zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Pri poskytovaní služieb uprednostňujeme časovú a finančnú hospodárnosť.