2-izbový mezonet s výhľadom na Dunaj v Eurovea Riverside


Cena:
559 000 €
Hypotéka 90%:
od 1618 € / mesiac

2-izbový mezonet s výhľadom na Dunaj v Eurovea Riverside


559 000 €
od 1618 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový mezonet v Eurovea Riverside. Z bytu je krásny výhľad na Dunaj a jeho nábrežie.

Odporúčame vám pozrieť si video alebo 3D virtuálnu prehliadku, ktoré sú súčasťou tejto ponuky.

Celková výmera bytu je 93,84  vrátane 9  pivničnej kobky, ktorá prislúcha k bytu. Plocha bytu bez pivničnej kobky je 84,84 m². Byt prešiel úpravou, pričom bola zväčšená plocha horného poschodia. Náš infračervený skener nameral celkovú vnútornú plochu bytu (bez pivničnej kobky) 92 m². Pôdorys nájdete medzi fotografiami.

K bytu je možné dokúpiť aj garážové stojisko v cene 30.000 EUR + 6.000 EUR DPH, spolu 36.000 EUR. 

Byt má južnú orientáciu a nachádza sa na 1. poschodí (2. nadzemnom podlaží). Vstup do budovy je zabezpečený videovrátnikom, objekt je kontrolovaný kamerovým systémom a bezpečnostnou službou 24/7.

Dispozícia bytu pozostáva z obývacej miestnosti s francúzskym balkónom, kuchyne, jedálne, chodby a kúpeľne s toaletou.

Na poschodie je prístup po nerezovom schodisku so sklenenými nášľapmi s vchodom do priestrannej spáľne, kúpeľne a šatníka. Poschodie je výborne presvetlené denným svetlom, ktoré sa naň dostáva prostredníctvom sklenej steny, cez ktorú je výhľad priamo na Dunaj a jeho nábrežie.

V byte je nainštalovaná nová klimatizácia s možnosťou vykurovania. Podlaha je z gresovej dlažby v imitácii drevenej podlahy. Vo všetkých stenách bola vymenená izolácia za hrubšiu, zvukotesnú a tiež boli menené sadrokartónové steny. Nová je aj elektroinštalácia. Závesy a záclony sú pripevnené na koľajnicovom systéme umiestnenom v strope s elektrickým pohonom. Ovládajú sa prostredníctvom diaľkového ovládania.

V kuchyni sú zabudované vstavané kuchynské spotrebiče značky Elektrolux - varná doska, rúra, umývačka a chladnička s mrazničkou. Tiež digestor značky Faber. Šatník na poschodí a vstavaná skriňa vo vstupnej chodbe boli realizované štúdiom Hilkovič. V kúpeľniach a v šatníkoch sú posuvné dvere.

NÁŠ NÁZOR

Priestranný a svetlý byt v Eurovea Riverside s krásnym výhľadom dotvára pozitívnu a relaxačnú atmosféru moderného mestského bývania. 

Eurovea City je už teraz dynamická, obchodná, zábavná, obytná a administratívna štvrť. Vďaka pokračovaniu výstavby projektu Eurovea 2, pribudnú do nej nové parky, námestia, športoviská a verejné priestory. Eurovea City sa tak stáva ideálnym miestom pre život, biznis a relax.

Z nášho pohľadu je práve toto miesto novým moderným centrom Bratislavy a zároveň bezpečnou investíciou do nehnuteľnosti. Lokalita už teraz ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, tisícky pracovných miest a výbornú dostupnosť z a do Bratislavy. 

Všetko je doslova na skok. Obchodné centrum, ktoré bude rozšírené na plochu 95.000 m² je priamo v polyfunkčnom objekte vedľa rezidentskej zóny Eurovea Riverside. Nová budova Slovenského národného divadla sa nachádza cca 230 m od bytu. Lokalita ponúka nábrežie, cyklotrasu, bežeckú trasu, fitness, detské ihriská, škôlky, školy, univerzity, zeleň, námestia, obchody, služby, hotel Sheraton, reštaurácie, kaviarne, bary a dopravu. Historické centrum aj Bratislavský hrad sú vzdialené len pár minút pešou chôdzou. V Eurovea City a blízkom okolí sídlia významné spoločnosti a verejná správa. Rýchle napojenie je aj na diaľničný obchvat do okolitých európskych metropol, ako je Viedeň, Budapešť a Praha.

Byt je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Pre viac informácií a pre dohodnutie osobnej obhliadky, ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Róbert Posolda, RSc. +421 911 502 745

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Róbert Posolda, RSc.
+421 911Zobraziť
posolda@smartbrokers.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.