3-izbový byt A7.2, Meander Sereď


Cena:
140 499 €
Hypotéka 90%:
od 418 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Ing. Miriam Bolješiková
+421 907 383 890
boljesikova@smartbrokers.sk
Napíšte mi

3-izbový byt A7.2, Meander Sereď


140 499 €
od 418 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Ing. Miriam Bolješiková
+421 907 383 890
boljesikova@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Na predaj 3-izbový byt A7.2 v projekte Meander Sereď.

Projekt Meander sa nachádza v širšom centre Serede na Kukučínovej ulici. Projekt je situovaný v blízkosti rieky Váh, v tichej lokalite hraničiacej so zástavbou rodinných domov. Táto lokalita zároveň ponúka kompletnú občiansku vybavenosť -  obchody, školu a škôlku a ostatné služby. Vnútorná zóna je usporiadaná tak, aby vytvorila oddychový priestor s množstvom zelených plôch a park s detskými ihriskami.

Byty sú ponúkané v štandardnom vybavení. Ku každému bytu patrí balkón, byty na vrchných podlažiach majú terasu a byty na prízemí predzáhradku.

Ku každému bytu je možné zakúpiť vonkajšie parkovacie státie.

Termín kolaudácie je december 2016. 

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.