3-izbový byt Miškovecká, Železníky


Cena:
78 990 €
Hypotéka 90%:
od 235 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Ing. Iveta Bugisová
+421 903 909 722
bugisova@smartbrokers.sk
Napíšte mi

3-izbový byt Miškovecká, Železníky


78 990 €
od 235 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Ing. Iveta Bugisová
+421 903 909 722
bugisova@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

BYT JE REZERVOVANÝ

Ponúkame na predaj  66m2,  3-izbový byt s 3,5m2 lodžiou v osobnom vlastníctve. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej časti mesta Košice  - Železníky, na Miškoveckej ulici. Byt je vzdialený od centra mesta len 20 minút  pešou chôdzou.

Ide o lokalitu  s kompletnou občianskou vybavenosťou.  V blízkosti sa nachádza materská škôlka, základná škola, športové osemročné gymnázium, obchodné centrum a nemocnica.

Byt je slnečný. Je orientovaný na juhovýchod z jednej strany a severozápad z druhej strany. Nachádza sa na siedmom najvyššom poschodí s výťahom. K bytu prináleží pivnica,  ktorá sa nachádza  v suteréne.

Okrem vymenených plastových okien, je byt v pôvodnom stave, vďaka čomu si ho môžete zrekonštruovať a  prípadne aj  dispozične zmeniť podľa Vašich predstáv a potrieb. V izbách sú zachovalé drevené parkety, ktoré po malej renovácii budú ako nové.

Kúrenie je centrálne s meračmi tepla. Možnosť bezplatného parkovania pred bytovým domom. Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby  - 180€ vrátane energií.

Bytový dom je zateplený, vymenené sú plastové okná v spoločných priestoroch.  Vchod do domu je zabezpečený elektromagnetickým zámkom. V bytovom dome sa nachádza aj kočikáreň, v ktorej si okrem kočiarov, viete bezpečne odložiť aj bicykle, prípadne iné veci.

Byt je vhodný pre všetky vekové kategórie, ktoré túžia vytvoriť si vlastný domov.


Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.