Predané

3-izbový byt na Kozmonautickej v Ružinove


Cena:
184 900 €
Hypotéka 90%:
od 535 € / mesiac

3-izbový byt na Kozmonautickej v Ružinove


184 900 €
od 535 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

BYT JE PREDANÝ

Ponúkame exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v žiadanej lokalite Bratislava – Ružinov, na Kozmonautickej ulici.

Byt sa nachádza na 5. poschodí zo šiestich. Je prístupný zo spoločnej chodby. Tvoria ho 3 obytné miestnosti a príslušenstvo, ktorým je vstupná predsieň, kuchynský kút, kúpeľňa s WC, loggia a pivničná kobka nachádzajúca sa na medzi poschodí obytného domu o veľkosti 1,12 m2. Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 70,62m2 z toho 6m2 loggia. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v máji 2019, vrátane loggie.

Rekonštrukcia zahŕňala aj dispozičnú zmenu bytu. Došlo k výmene elektrických rozvodov aj s vonkajšími ističmi, vodovodných rozvodov vrátane nových meračov na teplú a studenú vodu . Nové plastové okná otváravé a otváravo sklopné s izolačným dvojsklom vrátane dvoch balkónových dverí, interiérové a exteriérové parapety, všetko v bielej farbe. Na všetkých oknách sú tiež vnútorné žalúzie. V byte je zároveň predpríprava na elektronického vrátnika.

Na loggii je nové zábradlie - železná konštrukcia a plech, vonkajšia mrazuvzdorná dlažba, nové zateplenie a fasáda.Znížený sádrokartónový strop s osadenými bodovými svetlami a závesnými svietidlami a stenami z vápennocementovej omietkou v bielej farbe dotvárajú moderný vzhľad bytu.

Vstupné dvere sú bezpečnostné, osadené v kovovej zárubni. Interiérové dvere sú plné dyhované osadené v obložkových zárubniach.V hygienických priestoroch je obklad stien a podlahy keramický. Podlahy v obytných miestnostiach sú veľkoplošné plávajúce a zároveň odhlučnené, v predsieni, v kuchynskej časti je keramická dlažba.

V kúpeľni sa nachádza bezbariérový sprchovací kút so zmiešavacou batériou, keramické umývadlo so skrinkou a zmiešavacou pákovou batériou, závesné WC a taktiež predpríprava na práčku a sušičku.V kuchyni je nová kuchynská linka vyrobená na mieru s novými zabudovanými spotrebičmi ako je chladnička s mrazničkou, elektrická varná doska s odsávačom pár a teplovzdušná rúra. Kuchynský drez je granitovaný zn. Blanco so stojankovou zmiešavacou batériou. V kuchynskej linke je taktiež predpríprava na mikrovlnú rúru, resp. iný spotrebič. Všetky spotrebiče sú nové, zakúpené v máji 2019, teda sú v záruke. Odkladací ostrovček je v kombinácii s kuchynským stolom pre 4 osoby.

Vykurovanie je ústredné, vykurovacie telesá sú panelové radiátory s termostatickými ventilmi a meračmi tepla. Bytový dom je zateplený a vstup je cez čip.

Orientácia bytu je V – Z. Byt je tichý, slnečný, orientovaný do parku. Vstup na loggiu je z dvoch miestnosti – z izby a z obývačky. Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti park, detské ihrisko, škôlka, škola, nákupné možnosti. V blízkosti MHD. Parkovanie je verejné pri dome, možnosť predplatenia parkovacieho státia.

Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 130 € vrátane energií. Byt je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Kúpna cena je vrátane provízie RK a právneho servisu nášho advokáta. Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
+421 903Zobraziť
iveta.bugisova@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.