3-izbový byt s garážou, Kysucký Lieskovec


Cena:
84 900 €
Hypotéka 90%:
od 246 € / mesiac

3-izbový byt s garážou, Kysucký Lieskovec


84 900 €
od 246 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obci Kysucký Lieskovec. Byt sa nachádza na druhom poschodí zatepleného bytového domu. Situovaný je v blízkosti centra obce v areáli základnej školy.

Výhodou je dobré dopravné spojenie na Žilinu, Krásno nad Kysucou, Čadcu. Bytový dom je postavený z tehly a je zateplený. Zrekonštruovaný je vchod do bytového domu, strecha. Vedľa bytového domu sa nachádzajú garáže, z ktorých jedna sa predáva spolu s bytom.

K bytovému domu patrí priestranný altánok s krbom. V areáli sa nachádzajú tenisové kurty, futbalové ihrisko.Byt s podlahovou plochou 59 m2 pozostáva s priestrannej obývacej izby s balkónom, detskej izby, menšej spálne, kuchyne, špajze, chodby, kúpeľne a WC. K bytu patrí väčšia pivnica v prízemí bytového domu. S bytom je spojené užívanie ďalšej spoločnej odkladacej miestnosti v prízemí bytového domu.

Byt je čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná, elektroinštalácie, zrenovovaná parketová podlaha v obývacej izbe, dlažba v kuchyni a na chodbe, plávajúca podlaha v spálni. Zachovalá je kuchynská linka s kombinovaným sporákom a umývačkou riadu (chladnička je staršia). V spálni zostáva vstavaná skriňa. Bytové jadro je murované, avšak s pôvodnými obkladmi. V byte je samostatné elektrické vykurovanie a nezávislý ohrev vody vlastným bojlerom (bojler je nový s objemom 80 l).

Zriadené je dvojtarifné meranie elektriny. Aktuálne mesačné náklady na služby a energie sú 150 € pre štvorčlennú rodinu. Kúpu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Uvedená cena zahŕňa všetky náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, spojené s prevodom nehnuteľnosti.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Mgr. Róbert Kubala
+421 907Zobraziť
robert.kubala@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.