3-izbový byt s lodžiou, Turgenevova


Cena:
97 490 €
Hypotéka 90%:
od 290 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Ing. Iveta Bugisová
+421 903 909 722
bugisova@smartbrokers.sk
Napíšte mi

3-izbový byt s lodžiou, Turgenevova


97 490 €
od 290 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Ing. Iveta Bugisová
+421 903 909 722
bugisova@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj  68m2 3-izbový byt s 6,67m2 lodžiou v lukratívnej časti mesta Košice. Nachádza sa v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt je vzdialený od centra mesta len 15 minút  pešou chôdzou. V blízkosti sa nachádzajú: Materská škôlka, OC Lidl a Nemocnica. Byt je slnečný s panoramatickým výhľadom na mesto. K bytu prináleží komora, ktorá sa nachádza vedľa bytu a pivnica ktorá je v suteréne.

Byt sa nachádza na poslednom treťom poschodí s výťahom. Bytový dom má novú sedlovú strechu, ktorá bola kolaudovaná v  11/2015. Byt je orientovaný na východnú a západnú stranu.

Byt bol zrekonštruovaný:

  • inštalované sú bezpečnostné vstupné dvere, vymenené sú aj interiérové dvere
  • vymenené sú vnútorné rozvody TUV, SV, odpad, plyn
  • jadro je murované
  • plastové okná sú so sieťkami proti hmyzu.

Kúrenie je centrálne s meračmi tepla. Možnosť bezplatného parkovania pred bytovým domom, ktoré sa nachádza mimo platenej zóny. Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 190€ vrátane energií.

V bytovom dome sa nachádza aj kočikáreň a sušiareň. Vchod do domu je zabezpečený elektromagnetickým zámkom. Sú v ňom nainštalované aj kamery v spoločných priestoroch. Nájdete v ňom aj saunu a posilňovu, ktoré môžete využívať po dohode s vlastníkmi.

Za bytovým domom je záhrada a detské ihrisko. Prístupné sú len pre vlastníkov bytov. V bytovom dome boli vymenené rozvody: voda, kúrenie a odpad. Bytový dom má vydané stavebné povolenie a vypracovaný projekt pre jeho obnovu.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.