3-izbový byt s lodžiou, Turgenevova


Cena:
103 990 €
Hypotéka 90%:
od 309 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Ing. Iveta Bugisová
+421 903 909 722
bugisova@smartbrokers.sk
Napíšte mi

3-izbový byt s lodžiou, Turgenevova


103 990 €
od 309 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Ing. Iveta Bugisová
+421 903 909 722
bugisova@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 68,36 m2 3-izbový byt s 6,96m2 zasklenou lodžiou, tzv. pražský typ, v lukratívnej časti mesta Košice - Juh. K bytu prináleží komora, ktorá sa nachádza na chodbe oproti bytu a pivnica, ktorá je v suteréne bytového domu.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a je vzdialený od centra mesta len 15 - 20 minút pešou chôdzou. V blízkosti sa nachádzajú: materská škôlka, základná škola, osemročné športové gymnázium, OC Lidl, OC Carrefour, supermarket, potraviny FRESH a Fakultná nemocnica.

Byt je slnečný, orientovaný na V-Z. Nachádza na piatom, z ôsmich poschodí a bol zrekonštruovaný:

  • inštalované sú bezpečnostné vstupné dvere,
  • vymenené sú interiérové dvere
  • vymenené sú vnútorné rozvody TUV, SV, odpad, plyn
  • jadro je murované, kúpeľňa bola dispozične zmenená, nachádza sa tam rohová vaňa, toaleta oddelená zástenou a umývadlo so skrinkou a zrkadlom.
  • plastové okná sú so sieťkami proti hmyzu a vnútornými žalúziami
  • v izbách sú plávajúce podlahy, v predsieni a v kuchyni je dlažba
  • v obývačke je nainštalovaná klimatizačná jednotka
  • na chodbe a v jednej z izieb sa nachádzajú veľké vstavané skrine , ktoré v byte ostávajú Kúrenie je centrálne s meračmi tepla.

Možnosť bezplatného parkovania pred bytovým domom, ktoré sa nachádza mimo platenej parkovacej zóny. Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 200€ - 250€ vrátane energií. Byt je udržiavaný, nevyžaduje si dodatočné úpravy. Vstup do bytového domu je bezbariérový. Na prízemí na nachádza kočikáreň. Vchod do domu je zabezpečený elektromagnetickým zámkom. V bytovom dome boli vymenené rozvody: voda, kúrenie a odpad. Bytový dom bpl kompletne zrekonštruovaný a zateplený na jeseň 2016.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.