Predané

3-izbový byt s veľkou loggiou a garážovým stojiskom


Cena:
215 800 €
Hypotéka 90%:
od 625 € / mesiac

3-izbový byt s veľkou loggiou a garážovým stojiskom


215 800 €
od 625 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

BYT JE PREDANÝ

Ponúkame exkluzívne na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt, lokalizovaný na Saratovskej ulici v centre mestskej časti Dúbravka. Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží v 10. ročnom bytovom dome RUSTICA. Byt má výmeru 84 m2 a loggia 9,6 m2.

K bytu prislúcha aj garážové stojisko, ktoré sa nachádza na -1. podzemnom podlaží. Výhodou je, že k bytu prislúcha aj priestranný štatník/sklad, ktorý sa nachádza hneď vedľa vchodových dverí do bytu. Týmto úložným priestorom nedisponuje takmer žiadny byt v tomto bytovom dome.

Odporúčame vám pozrieť si video alebo 3D virtuálnu prehliadku.

Okolie bytového domu Rustica je obklopené kompletnou občianskou vybavenosťou. Obchod Billa sa nachádza priamo pred domom, Lidl asi 5 minút pešou chôdzou, ktorý je situovaný hneď oproti Domu kultúry Dúbravka. V blízkom okolí sú: základná škola, škôlka, britská internacionálna škola, zdravotné stredisko Saratovská, športové centrum, pekáreň, cukrárne, reštaurácie a ďalšie rôzne obchody a prevádzky.

Rýchla dostupnosť do centra mesta, ako aj do iných Bratislavských častí a obchodného centra Borry Mall, sú veľkými výhodami bývania v tejto lokalite. Rýchle je aj napojenie na dialničný obchvat a do Rakúska či Maďarska sa dostanete už za pár minút pohodlnej jazdy.

Mesačné náklady na bývanie sú nízke a na štyri osoby vychádzajú cca 200 eurplus elektrina a internet s TV. Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

BYT JE REZERVOVANÝ

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Kristína Posoldová, RSc.
+421 911Zobraziť
kristina.posoldova@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri hlavné dôvody, prečo AGENT.SK

Odbornosť

Naše služby poskytujeme s odbornou starostlivosťou a proklientským prístupom.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Keď sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my pracujeme pre nich.