Predané

3-podlažný rodinný dom s panoramatickým výhľadom na Banskú Bystricu


Cena:
299 000 €
Hypotéka 90%:
od 866 € / mesiac

3-podlažný rodinný dom s panoramatickým výhľadom na Banskú Bystricu


299 000 €
od 866 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

RODINNÝ DOM JE PREDANÝ.

Ponúkame exkluzívne na predaj novostavbu 3-podlažného rodinného domu, ktorý sa nachádza v novobudovanej obytnej oblasti Graniar.

Dom je pripojený na všetky inžinierske siete a vedie k nemu asfaltová príjazdová komunukácia. Mesačné náklady na energie a vodu pre 4-člennú rodinu sú iba 100 € / mesiac.

Dom je vybavený elektronickým vrátnikom, kamerovým systémom a  bezpečnostným systémom, ktorý je napojený na bezpečnostnú službu.

Základy domu sú betónové. Obvodové konštrukcie sú monolitické s 200 mm zateplením. Deliace konštrukcie sú murované.

Okná sú plastové s termoizolačným trojsklom. Omietky sú cementové. V obytných miestnostiach sa nachádzajú veľkoplošné parkety a v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. 

Dom je orientovaný na východ a západ s južnou a západnou terasou. Z domu, zo záhrady, a z terasy sú panoramatické výhľady na celú Banskú Bystricu a okolité vrchy. V dome na prvom podlaží sa nachádza veľká garáž pre dve autá, ktorá je vybavená vstavanými skriňami.

V technickej miestnosti sa nachádzajú zásobníky k tepelnému čerpadlu značky Viessmann s výkonom 10,5 kW. Riadené sú automatickou termoreguláciou kombinovaného vykurovania a chladenia, spolu so zdrojom teplovodného ústredného podlahového vykurovania.

Garážové dvere sú segmentové s automatickým a diaľkovým ovládaním. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza obývacia izba, v ktorej je zabudovaný krb s tepelnou vložkou.

Pred vstupom do kuchyne a obývacej izby sa nachádza kúpeľňa so sprchou a toaletou. Obývacia izba je spojená s jedálňou a kuchyňou. Súčasťou kuchyne je aj špajza. 

Na treťom nadzemnom podlaží sa nachádza chodba, spálňa so šatníkom, dve detské izby a priestranná kúpeľňa, v ktorej sú umiestnené práčka so sušičkou.

Zo spálne je krásny panoramatický výhľad na Banskú Bystricu a okolité pohorie. Z detských izieb je krásny výhľad na kopec. Každé podlažie je vybavené vstavanými skriňami.

Dom sa predáva kompletne zariadený a je možné ho financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Gabriela Bevelaqua
+421 903Zobraziť
gabriela.bevelaqua@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri hlavné dôvody, prečo AGENT.SK

Odbornosť

Naše služby poskytujeme s odbornou starostlivosťou a proklientským prístupom.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Keď sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my pracujeme pre nich.