Predané

3D virtuálna prehliadka 3-izbového bytu


Cena:
Dohodou
Hypotéka 90%:

3D virtuálna prehliadka 3-izbového bytu


Dohodou

Informácie o nehnuteľnosti

TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE PREDANÁ

Ponúkame vám exkluzívne 2-izbový byt s lodžiou prerobený na 3-izbový. Byt sa nachádza na poslednom 8. poschodí bytového domu. Bytový dom je zateplený a prešiel modernizáciou vrátane nového výťahu.


Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Žilina - Hliny 7. Garážové státie, ktoré sa nachádza v garážovom dome oproti bytovému domu, je možné v prípade nezáujmu dokúpiť za 3000 €. Parkovanie je zabezpečené aj na rezidentskú kartu Zóna III.

Byt je kompletne zrekonštruovaný a modernizovaný, vrátane elektrických rozvodov. V kúpelni sa nachádza vaňa a samostantný sprchový kút. V byte vznikla, predelením pôvodnej väčšej izby, ďalšia izba, ktorá je bez okna. Sádrokartonovú priečku, ktorá izbu rozdeľuje na 2 izby, je možné odstrániť. Izba bude upravená podľa požiadaviek záujemcu o kúpu bytu.

V chodbe a v kuchyni je dlažba a v ostatných miestnostiach laminatová podlaha. Kuchynská linka je so vstavanými spotrebičmi (indukčná doska, rúra na pečenie, chladnička s mrazničkou) V kuchynskej linke je skrytý vstup do špajze, viď. foto.

Z bytu sú pekné výhľady na mesto a okolie. Z bytu sa dostanete na bulvár pešou chôdzou za 3 minúty (širšie centrum) a do centra mesta len za 8 minút pešou chôdzou.

Byt je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Pre získanie najvýhodnejších podmienok hypotekárneho financovania, odporúčame disponovať minimálne so sumou 10% z kúpnej ceny.

TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE PREDANÁ

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Bc. Ľuboš Andrassy
+421 948Zobraziť
lubos.andrassy@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.