3D virtuálna prehliadka 4-izbového bytu v KNM


Cena:
110 000 €
Hypotéka 90%:
od 313 € / mesiac

3D virtuálna prehliadka 4-izbového bytu v KNM


110 000 €
od 313 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt v Kysuckom Novom Meste. Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží s výťahom. Byt bol rekonštruovaný v roku 2009 a jeho technický stav je dobrý.

K bytu prislúchajú dve pivnice o výmere 2,03 m2 a 2,08 m2. Loggia má 3,81m2. Byt má podlahovú plochu bez pivníc 82,34 m2. V blízkosti bytu sa nachádza kompletná infraštruktúra, školy, škôlky, obchody, úrady a zdravotné zariadenia. Orientácia miestností je prevažne na východ a juho-západ.

Bytový dom sa nachádza v tichej parkovej zóne a je začlenený do obytného súboru sídliska v centre Kysuckého Nového Mesta. Bytový dom je určený na bývanie a je prístupný z juho-východnej strany z verejnej asfaltovej komunikácie. Má veľmi dobrú dosažiteľnosť úradov okresného charakteru, mestský úrad, obchodných a nákupných ulíc, polikliniky, železnice a autobusového nádražia.  

Vedľa bytového domu a jeho blízkom okolí sú spevnené parkovacie plochy slúžiace pre odstavenie-parkovanie motorových vozidiel, ihriská, parková zeleň, základná škola, potraviny COOP Jednota. Centrum okresného mesta sa nachádza cca 10 km od krajského mesta Žilina.

Vhodnou polohou umiestnenia okresného mesta ku krajskému mestu Žilina vytvára dobrý predpoklad pre dennú dostupnosť k pracovným príležitostiam. Mesto má dobrú dopravnú previazanosť so Žilinou ako s centrom celého kraja. Dopravná dostupnosť mesta z hľadiska cestnej individuálnej dopravy, cestnej hromadnej a železničnej je veľmi dobrá. 

Odporúčame vám pozrieť si virtuálnu prehliadku alebo video prehliadku. Byt je možné financovať hypotekárnym úverom, ktorý vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Miroslav Drnda, RSc.
+421 918Zobraziť
drnda@smartbrokers.sk
* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Vďaka dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia a zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Pri poskytovaní služieb uprednostňujeme časovú a finančnú hospodárnosť.