4-izbový byt Klimkovičova , KVP, Košice


Cena:
204 900 €
Hypotéka 90%:
od 593 € / mesiac

4-izbový byt Klimkovičova , KVP, Košice


204 900 €
od 593 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Smart Brokers ponúka exkluzívne na predaj slnečný 4-izbový byt v novostavbe na Klimkovičovej ulici, na sídlisku KVP v Košiciach.


Byt sa nachádza na  4. poschodí zo šiestich. Je prístupný  zo spoločnej chodby. Tvoria ho 4 obytné miestnosti a príslušenstvo, ktorým je vstupná predsieň,  kúpeľňa s WC ,   samostatné WC, kuchynský kút, šatník, loggia a pivnica nachádzajúca v suteréne obytného domu o veľkosti 7,82 m2.

Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva bez plochy loggie je 110,92 m2 .Plocha lodžie je 14,10 m2 .


Vstupné dvere sú bezpečnostné s protipožiarnou odolnosťou, akustickou nepriezvučnosťou a bezpečnostným kovaním osadené v kovovej zárubni. Interiérové dvere sú plné dyhované osadené v obložkových zárubniach. Okná sú  plastové otváravé a otváravo sklopné s izolačným dvojsklom,  exteriérové parapety sú z poplastovaného plechu. 


V hygienických priestoroch je obklad stien a podlahy keramický. Podlahy v obytných miestnostiach sú veľkoplošné plávajúce, v ostatných priestoroch je keramická dlažba.


V kúpeľni sa nachádza  sprchovací kút,  akrylová vaňa, keramické umývadlo a WC misa typu kombi. V samostatnom WC sa nachádza WC misa typu kombi a  keramické umývadlo.


V kuchyni je kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi, drez je nerezový so stojankovou zmiešavacou batériou, keramická varná doska s odsávačom pár, vstavaná elektrická rúra a umývačka riadu.


Vykurovanie je ústredné, vykurovacie telesá sú panelové radiátory s termostatickými ventilmi. V izbách a v predsieni sa nachádzajú na mieru vyrobené vstavané skrine V obývacej izbe je výkonná klimatizačná jednotka značky LG, ktorá vychladí v letnom období celý byt.


Vstup do bytového domu je zabezpečený elektromagnetickým zámkom a kamerou. Vchod je čistý, udržiavaný. V areáli bytového domu sa nachádza altánok prístupný všetkým vlastníkom bytového domu, kde môžete tráviť svoje voľné chvíle.


Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 140 € vrátane energií.


K bytu je možnosť dokúpiť aj 2 za sebou nasledujúce garážové státia za 18 900 eur. Vstup do garáže je cez diaľkovo ovládacie sklopné vráta. Z garáže sa dostanete výťahom priamo až pred byt.


Kúpna cena je vrátane provízie RK a právneho servisu nášho advokáta. Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky, s ktorou vám radi pomôžeme.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
+421 903Zobraziť
bugisova@smartbrokers.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.