4-izbový byt Klimkovičova , KVP, Košice


Cena:
194 900 €
Hypotéka 90%:
od 564 € / mesiac

4-izbový byt Klimkovičova , KVP, Košice


194 900 €
od 564 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

AGENT.SK, s. r. o. ponúka  na predaj moderný 4-izbový byt v novostavbe na Klimkovičovej ulici, na sídlisku KVP v Košiciach.

Byt sa nachádza na  4. poschodí zo šiestich. Je prístupný  zo spoločnej chodby. Tvoria ho 4 obytné miestnosti a príslušenstvo, ktorým je vstupná predsieň, kúpeľňa s WC, samostatné WC, kuchynský kút, šatník, loggia a pivnica nachádzajúca v suteréne obytného domu o veľkosti 7,82 m2. Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva bez plochy loggie je 110,92 m2. Plocha lodžie je 14,10 m2.

Energetický certifikát: B

Vstupné dvere sú bezpečnostné s protipožiarnou odolnosťou a akustickou nepriezvučnosťou. Interiérové dvere sú plné dyhované, osadené v obložkových zárubniach. Okná sú biele plastové. 

V hygienických priestoroch je obklad stien a podláh keramický. V obytných miestnostiach sú veľkoplošné plávajúce podlahy, v kuchyni a v predsieni je keramická dlažba. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, vaňa, umývadlo a WC. 

V kuchyni je kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi, keramická varná doska s odsávač pár, vstavaná elektrická rúra a umývačka riadu.

Vykurovanie je ústredné, vykurovacie telesá sú panelové radiátory s termostatickými ventilmi. V izbách a v predsieni sa nachádzajú na mieru vyrobené vstavané skrine. V obývacej izbe je výkonná klimatizačná jednotka značky LG, ktorá vychladí v letnom období celý byt.

Vstup do bytového domu je zabezpečený elektromagnetickým zámkom a kamerou. Vchod je čistý, udržiavaný. V areáli bytového domu sa nachádza altánok prístupný všetkým vlastníkom bytového domu, kde môžete tráviť svoje voľné chvíle.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 140 € vrátane energií. Byt je voľný, vhodný hneď k nasťahovaniu

K bytu je možnosť dokúpiť aj 2 garážové státia za 18.900 eur. Vstup do garáže je cez diaľkovo ovládacie sklopné vráta. Z garáže sa dostanete výťahom priamo až pred byt.

Kúpna cena je vrátane provízie RK a právneho servisu nášho advokáta. Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
+421 903Zobraziť
iveta.bugisova@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri hlavné dôvody, prečo AGENT.SK

Odbornosť

Naše služby poskytujeme s odbornou starostlivosťou a proklientským prístupom.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Keď sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my pracujeme pre nich.