Prenajaté

4-izbový byt pri Kysuckom Novom Meste


Cena:
Dohodou

4-izbový byt pri Kysuckom Novom Meste


Dohodou

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 10-ročný 107,6 m2 4-izbový byt s veľkorysým obytným priestorom, s veľkým balkónom a orientáciou na 3 svetové strany.

Nachádza sa na 1. poschodí v tehlovom bytovom dome obytného súboru Liesky v Kysuckom Lieskovci, 15 km od Žiliny a rovnakú vzdialenosť od známeho lyžiarskeho strediska Veľká Rača. K bytu prislúcha pivničná kobka a  spoluvlastnícky podiel na pozemku s možnosťou bezplatného parkovania pri bytovom dome.

Mesačné náklady na 4 člennú domácnosť, vrátané správcovských poplatkov, sú iba 139,-Eur. Po vstupe do bytu Vás očarí jeho otvorená dispozícia, ktorú je možné upraviť podľa vlastných predstáv. Byt má tri samostatné nepriechodné izby, obývačku spojenú s kuchyňou a jedálenským kútom. Súčasťou kuchyne je vstavaná kuchynská linka bez spotrebičov a príručnou komorou.

V izbách je dostatok priestoru na dobudovanie šatníka alebo umiestnenie vstavaných skríň. V priestrannej kúpeľni bude mať vaša rodina vždy dostatok miesta, sú v nej dve umývadlá, vaňa a bidet. Samostatná toaleta je umiestnená hneď vedľa kúpeľne.

Veľkou výhodou je samostatne regulovateľné vykurovanie s vlastným ohrevom teplej vody plynovým kotlom umiestneným v kúpeľni. Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou a technickou vybavenosťou. 

V blízkosti sú potraviny Koruna, COOP Jednota, lekáreň, ambulancie praktického lekára a stomatológa. Tiež pošta, knižnica, základná a materská škola. Nájdete tu aj futbalové ihrisko, detské ihrisko v areáli bytového domu a v centre obce. Lokalita ponúka príjemné bývanie, nie len pre rodiny s deťmi.

Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Miroslav Drnda, RSc.
+421 918Zobraziť
drnda@smartbrokers.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.