Predané

4-izbový byt Vlčince


Cena:
104 500 €
Hypotéka 90%:
od 302 € / mesiac

4-izbový byt Vlčince


104 500 €
od 302 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave na Tatranskej ulici v Žiline. Nachádza sa na 7. Poschodí v kompletne zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome. Bytový dom má nový výťah, schodiskové okná a vchodové dvere. Boli vymenené poštové schránky a vynovené schodisko. K bytu prislúcha aj spoluvlastnícky podiel k pozemku a pivničná kobka.

Nespornou výhodou bytu je jeho pôvodný stav, ktorý umožňuje komplexnú obnovu interiéru podľa preferencií budúceho majiteľa. Odovzdáva sa vyprataný bez zariadenia pripravený na prestavbu. Má tri samostatné izby z toho jednu s balkónom orientovaným na východ. Obývacia časť je oddelená od kuchynského priestoru chodbou. Vstup do jednej z troch izieb je z kuchyne ktorej súčaťou je priestranná špajza. Byt má príjemný výhľad z každého okna buď na okolitú zeľeň, alebo parkovisko a detské ihriská s panorámou na stavby rodinných domov novo vznikajúceho Univerzitného mestečka.

V blízkosti je mestký Lesopark, tenisové kurty, kaviareň Panelák a obľúbené Vodné dielo Žilina. Možnosti nákupu potravín sú buď v neďalekom Supermarkete COOP Jednota alebo Tescu expres. V okolí je základná a materská škola, detský svet s kaviarňou či športové centrum. V pešej blízkosti sa nachádza zástavka trolejbusu.Odporúčam nie len pre rodiny s deťmi, ale aj na prenájom z dôvodu blízkosti k Žilinskej Univerzite. Byt je v správe BYTTERM a.s. s mesačnými nákladmi 138 EUR.

Byt je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Byt je bez záložného práva a kúpou je ihneď voľný. Fotografie sú ilustračné a k dispozícii sú aj podklady pre projektanta vo formáte 3D mesh (.OBJ) a .PDF.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Miroslav Drnda, RSc.
+421 918Zobraziť
miroslav.drnda@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri hlavné dôvody, prečo AGENT.SK

Odbornosť

Naše služby poskytujeme s odbornou starostlivosťou a proklientským prístupom.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Keď sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my pracujeme pre nich.