4 izbový mezonet so záhradou, Rovinka


Cena:
139 900 €
Hypotéka 90%:
od 416 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

4 izbový mezonet so záhradou, Rovinka


139 900 €
od 416 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

BYT JE REZERVOVANÝ

Ponúkame vám nadštandardné moderné bývanie, určené pre náročné mladé rodiny.  4 izbový byt - mezonet vo vilovom dome ponúka komfort a kvalitu, nachádzajúci sa v mladej štvrti s rodinnými domami a radovou zástavbou. 

Výmera bytu A je 102,30 m2 a predáva sa vo vyhotovení holobyt. K bytu prináleží predzáhradka o výmere 118 m2 + 71,3 m2 podiel na spoločnom pozemku. Samozrejmosť sú dve parkovacie miesta.

Dispozične pozostáva zo vstupnej haly, dennej zóny, technickej miestnosti s WC a schodiska vedúceho na poschodie. Funkčné oddelenie kuchynskej a obývacej časti v dennej zóne tvorí príjemný koncept spojeného priestoru, aj miesta pre relax.  Na poschodí sa nachádzajú tri samostatné izby a dve kúpeľne.

Luxusné bývanie v Rovinke Vám prináša:
  • jedinečnú príležitosť bývania v luxusnom vilovom dome
  • komfortné a kvalitné bývanie v modernom štýle 
  • dobrú infraštruktúru a občiansku vybavenosť
  • športové vyžitie a relax pri dvoch štrkových jazerách a cyklistickej hrádzi 
  • výbornú dostupnosť hlavného mesta.
Tichá, obľúbená a výborná lokalita s dobrou dostupnosťou približne 15 km od centra Bratislavy a 12 km od centra mesta Šamorín. Dostupnosť do Bratislavy zabezpečuje dobré komunikačné prepojenie. Výhodou je blízke napojenie na chystaný obchvat Bratislavy.

Bývanie v Rovinke je ideálne miesto pre mladé rodiny hľadajúce spojenie moderného bývania s klasickými hodnotami. Miesto, kam sa nielen radi vrátite, ale kde budete s nadšením prijímať aj svojich priateľov.

Občianska vybavenosť:
V obci sa nachádza základná a materská škola, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta a čerpacia stanica. Športové vyžitie a relax zabezpečujú dve štrkové jazerá, cyklistická hrádza a viacúčelové ihrisko.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.