5-izbový mezonet s terasou v centre, Kozia


Cena:
Dohodou

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

5-izbový mezonet s terasou v centre, Kozia


Dohodou

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Na predaj 5 izbový mezonet s krásnym výhľadom na Bratislavský hrad a Slavín. Mezonet sa nachádza novostavbe v polyfunkčnom objekte na Kozej ulici. Situovaný je na 6. a 7. poschodí - možnosť vyviesť sa výťahom priamo do bytu.

Výmera bytu je 166,17 m2 + terasa (spolu 5x) o výmere 72,60 m2. K bytu prislúcha veľká pivnica o výmere 7,46 m2.

Byt má podlahové vykurovanie s termostatom, klimatizáciu, vonkajšie žalúzie, bezpečnostné dvere...

O projekte:
Polyfunkčný objekt Kozia ponúka bývanie v centre Bratislavy na jednej z najlepších a najstarších ulíc Bratislavy. V objekte sa nachdádza 6 bytov a 2 obchodné priestory. Malým počtom bytov je zaručené absolútne súkromie. 

K dispozícií je 14 garážových stati. Vjazd do garáži je veľkým auto výťahom. Výborná dostupnosť. Rôzne pamätihodnosti na dosah.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.