6-izbový rodinný dom, Košice - Čaňa


Cena:
169 000 €
Hypotéka 90%:
od 489 € / mesiac

6-izbový rodinný dom, Košice - Čaňa


169 000 €
od 489 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Smart Brokers ponúka exkluzívne na predaj 6-izbový rodinný dom v obci Čaňa. Nachádza sa v tichej ulici na rovinatom a slnečnom pozemku o rozlohe 496 m2. Zastavaná plocha je 140,50 m2.

Ide o murovanú stavbu rodinného domu so sedlovou strechou s jedným nadzemným podlažím, čiastočným podkrovím a čiastočným podpivničením. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1991. V rokoch 2008 a 2011 prešiel rekonštrukciou.

Dom je napojený na vlastnú studňu, verejný rozvod elektrickej energie, plynu a kanalizačnú sieť. Vykurovaný je centrálnym kotlom na plyn Protherm.

Dispozičné riešenie rodinného domu:

Hlavný vstup do domu je zo severovýchodnej strany cez samotné zádverie na chodbu, z ktorej je prístup do ďalších miestností na prízemí domu - izba s výstupom na terasu smerom do záhrady, ďalej kuchyňa a špajza.

Ďalšia časť prízemia je výškovo odčlenená. Nachádza sa tu kúpeľňa, samostatné WC a tri obytné miestnosti, pričom jedna z obytných miestností je s balkónom smerujúcim do záhrady.

V podkroví sa nachádza úložný priestor a ďalšie dve obytné miestnosti, pričom jedna z nich je taktiež s balkónom smerujúcim do záhrady. V podpivničenej časti domu je garáž s automatickou bránou, kotolňa, sklad a práčovňa s výstupom do záhrady.

Vo všetkých izbách rodinného domu sú plávajúce laminátové podlahy, v ostatných priestoroch je keramická dlažba. Na dome sú plastové okná bielej farby s izolačným dvojsklom. Dom je zateplený s novou fasádou.

Kúpna cena je vrátane provízie, právneho servisu nášho advokáta, ktorý obsahuje vypracovanie zmlúv, návrhu na vklad a podanie na príslušnom Okresnom úrade, katastrálny odbor.

Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky, s ktorou vám radi pomôžeme.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
+421 903Zobraziť
bugisova@smartbrokers.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.