Predané

9-ročný 3-izbový byt s garážou na Hlbokej ceste


Cena:
Dohodou
Hypotéka 90%:

9-ročný 3-izbový byt s garážou na Hlbokej ceste


Dohodou

Informácie o nehnuteľnosti

TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE PREDANÁ

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izbový, kompletne zariadený byt so samostnou garážou, ktorá sa nachádza pod bytom. Možnosť parkovania druhého auta pri garáži. Garáž má podlahovú plochu 17,8 m2. K bytu prislúcha aj 2,5m2 pivnica.

Byt bol koludovaný v roku 2008 (9 ročná novostavba), pozostáva z 3 obytných miestností a prislušenstva. Príslušenstvom bytu je kuchyňa, kúpelňa, WC, chodba, predsieň, šatník, špajza a pivnica. Byt má 2 balkóny v tvare 8,65m2 a 13,06m2. Výmera podlahovej plochy bytu s príslušenstvom, bez plochy balkónov, je 96,9 m2.

V lete 2016 boli rekonštruované kúpelňa, wc a podlaha v celom byte. Podlaha je plávajúca, kombinovaná s dlažbou. Okná sú plastové. V kúpelni je sprchovací kút. WC je oddelené. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie je lokálne. Ostatné vybavenie: vstavaná skriňa, televízor, telefón, internet. Byt má bezpečnostné dvere.

Výhody: byt je luxusný, slnečný a nachádza sa širšom centre mesta a v tichom prostredí s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blískosti obľúbeného obytného komplexu sa nachdádzajú: obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Bytový dom je zateplený. Byt má samostatný plynový kotol a lokálne kúrenie.

Byt je vhodný aj pre mladé rodiny s deťmi alebo na investíciu za účelom jeho následného prenájmu. 

Celkové mesačné náklady na správu a energie sú 172€. Cena bytu je vrátane provízie, v ktorej sú započítané všetky katastrálne a notárske poplatky, právne služby advokáta, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv a návrhu na vklad vlastníckého práva.

Byt je možné financovať hypotekárnym úverom, ktorý vám radi a bezplatne zabezpečíme. Pripravíme vám hypotekárne ponuky na mieru a vy si vyberiete banku, ktorá najviac vyhovie vašim požiadavkám.

TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE PREDANÁ

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Miroslav Drnda, RSc.
+421 918Zobraziť
miroslav.drnda@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.