ak-sprostredkovatela-hypoteky-tak-akeho
logo

Ak sprostredkovateľa hypotéky, tak akého?

V čase kedy uvažujete o investícii do bývania, sa vám väčšinou vynorí aj otázka jeho financovania. Len malé % z nás má asi šťastie v podobe preplneného účtu a kúpy v hotovosti. Väčšina z nás smrteľníkov siahne po možnosti hypotekárneho financovania.

Vtedy nastane dilema či sa s hypotékou popasovať sám, alebo využiť služby sprostredkovateľa hypoték. Najlepšie sú v tomto prípade overené referencie od priateľov. Ponuka služieb je široká. Kritériá na výber sú ale podľa mňa jasné. Chcem aby spoločnosť, ktorá má riešiť moju situáciu bola na trhu už istý čas a preukazovala odbornosť v oblasti hypotekárneho financovania.

Nechcem spoločnosť, ktorá sa bude snažiť predať mi ďalších X finančných produktov, chcem len „dobrú hypotéku“. Nevybrala by som si ani hypotekárne služby priamo od developera. Nemôže mi poskytnúť ucelený pohľad na hypotekárne produkty, keď spolupracuje s dvoma – troma bankami. 

Nemám záujem stať sa klientom obrovskej spoločnosti, kde predháňanie sa v Multi-Level systéme môže mať dopad na kvalitu mne poskytnutej hypotekárnej služby. Nechcem ani aby ma zastupoval jednotlivec, ktorý nebude mať možnosť súčinnosti s kolegami, pri riešení mojej hypotéky. 

Chcem stabilnú, finančne zdravú spoločnosť a pocit, že moja hypotéka je pre môjho sprostredkovateľa rovnako dôležitá ako jeho vlastná.
 

Preto budem riešiť moju hypotéku s hypotekárnym brokerom.

Mohlo by vás zaujímať

Refinancovanie hypoték, bankami milované aj zatracované

Aby bolo refinancovanie hypotéky efektívne, zamerajte sa na úsporu, ktorú dosiahnete za zostávajúce obdobie do ukončenia obdobia fixácie úrokovej sadzby.

Hypotéka pre mladých a výročie fixácie

Čo v prípade, ak výročie fixácie hypotekárneho úveru nesúhlasí s výročím štátneho príspevku pre mladých?

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.