Brokeri
Finančný agent Bc. Alžběta Dobrá

Bc. Alžběta Dobrá

finančný agent   (odborná prax: 15 rokov a 310 dní)

Telefón +421 903Zobraziť
E-mail betka.dobra@agent.sk
Pôsobnosť Dunajská Streda
Reg. číslo v NBS 247004

25 ročná prax je u mňa dôkazom toho, že som si vybrala svoje povolanie správne.

Viac ako 22 rokov som pracovala v bankovom sektore, kde som spotrebné a hypotekárne úvery nielen spracovávala, ale aj schvaľovala. Ovládam celý postup spracovania úverov, čo využívam aj v prospech svojich klientov tak, aby boli spokojní hlavne oni. Vysokoškolským štúdiom sa mi podarilo pochopiť aj vysoké nároky bánk pri spracovaní úverov.

Posledné 3 roky sa stretávam s klientmi ako finančný agent, pričom maximálne využívam svoju dlhoročnú prax.

Referencie

Slovami sa ani nedá opísať ako veľmi mi p. Dobrá pomohla. Chcela som kúpiť dom a už mojej prvej návšteve banky so snahou zistiť nejaké úverové podmienky som vychádzala úplne zúfala keďže som v tejto problematike nebola vôbec zorientovaná a zdalo sa mi, že na mňa hovoria iným jazykom. Spomenula som si na dávnejší rozhovor s jednou známou, ktorá mi p. Betku a jej profesionálny prístup spomínala...tak som sa jej rozhodla zavolať a už pri prvom telefonáte mi spadol kameň so srdca.

Bola strašne milá a ústretová s ochotou pomôcť a uistila ma, že sa všetko vybaví a nič nie je nemožné. Toto mi úplne stačilo ešte predtým ako sme sa vôbec stretli. Pri príjemnej "kávičke" som jej všetko povedala a následne sa už všetko odohrávalo pomimo mňa a samozrejme podľa mojich predstáv čo bolo neskutočné odbremenenie sa od tých nekonečných vybavovačiek.

P. Betka vybavila úver, zorganizovala stretnutie v banke, vybavila všetky náležitosti na katastri...Ja som nemala nič iné na starosti ako tešiť sa z vybaveného úveru pre ktorý som "ani prstom nepohla" a samozrejme teraz už z nového domu :-) za ktorý vďačím aj pani Betke. Chcete sa zbaviť zbytočných starostí, vybavovačiek a naháňania sa po úradoch?? Tak sa obráťte na profesionála s priateľským prístupom - p. Betku Dobrú :-)

 • Kraj: Trnavský
 • Klient: Ildikó Ferenci

Pani Dobrej patrí naša nesmierna vďaka. Žijeme v zahraničí a mali sme obavy ako sa nám podarí vybaviť hypotekárny úver na diaľku. Na základe referencií cudzich ľudí sme si vybrali pani Betku. Už po prvom telefonáte sme mali veľmi dobrý pocit a vedeli sme, že sme si vybrali dobre. Veľmi ľudský a uprimný prístup ku klientom, komplexná odbornosť, ochota poradiť a pomôcť a v neposlednom rade z pani Betky srši profesionalita.

Hypotéku nám vybavila bez najmenšich problémov a zorganizovala všetko tak, že by sme zbytočne necestovali a dostaviť sme sa na Slovensko museli iba 2x a aj to priamo len na podpísanie dokumentov a obhliadku domov, na ktorych sa aj sama dobrovoľne zúčastnila a zorganizovala pre nás časový harmonogram, obvolala maklérov a majiteľov domov. Počas celej spolupráce bola s nami v neustálom kontakte či telefonicky alebo prostrednictvom emailov. Služby pani Betky vrelo odporúčame a určite v budúcnosti znova využijeme. Smart Brokers ďakujeme aj vám, že si vyberáte iba najlepsích z najlepších.

 • Kraj: Trnavský
 • Klient: Ľudmila Bizubová

Ďakujem p.Janećkovej za pomoc pri vybavovani novej úrokovej sadzby pri skončení fixácie hypotéky. Ochotná, ústretová, môžem len a len odporúčiť.

 • Kraj: Trnavský
 • Klient: Ingrid Melišeková

Touto cestou sa chceme podakovať pani Betke Dobrej za spoluprácu. Rýchlosť, spoľahlivosť, korektnosť, dokonalá znalosť úverovej problematiky a aktuálnych trhových ponúk, tieto znaky vystihujú p.Dobrú.

Pani Betka nám takto pomohla ušetriť niekoľko sto eúr a vybavila hypotekárny úver za veľmi výhodných podmienok. Všetko nám zrozumiteľne vysvetlila krok za krokom.

Sme veľmi vdační! Odporúčame, p.Dobrá je fakt Dobrá! :-)

 • Kraj: Trnavský
 • Klient: Ján Lapos

Absolútna spokojnosť. Perfektná orientácia na trhu, perfektná komunikácia a hlavne v procese získavania konkrétneho produktu výborná spolupráca - broker(ka) vybavuje všetko, v prípade problémov operatívne rieši. Určite odporúčam :)

 • Kraj: Trnavský
 • Klient: JUDr. Tibor Baráth

Veľmi chválim služby Smart Brokers a Ďakujem pani Dobrej za jej viac ako profesionálny prístup. Riešili sme spolu hypotekárny úver a aj napriek tomu že v mojom prípade to bola pre pani Dobrú ťažká úloha, nakoniec bývam :D ...

Veľmi odceňujem že pre pani Dobrú odpovede ako nie a nedá sa, sú neakceptovateľné... :) Do svojej práce dáva viac ako len profesionálny prístup a snahu, k tomu pridáva ľudskosť a optymizmus čo je úžasné. Pomohla mi nie len s hypotékou ale aj so všetkým okolo (kataster, poistenie, kúpno-predajná zmluva...) Mám pocit že ja som vlastne nič neriešil... len mi zrazu dali klúče od bytu :D :D Nikde som sa nestretol s prístupom aký má pani Dobrá... ešte raz veľmi pekne ďakujem

 • Kraj: Trnavský
 • Klient: Miroslav Školek

Pani Betka Dobrá mi pomohla pri vybavovaní hypotekárneho úveru na kúpu bytu. Celý proces aj jednanie s majiteľom bezo mňa riešila. Mala som veľké prekážky zo strany majiteľa bytu, ale pre Betku prekážka znamená výzvu. 100% som bola s ňou spokojná. Pomohla aj s katastrom a poistkou. Som jej veľmi vďačná za odbornosť, ľudskosť. Budem odporúčať . Ďakujem!

 • Kraj: Trnavský
 • Klient: Helena Pongráczová
Počet referencií: 7