Brokeri
broker-image-placeholder

Antónia Podkrivacká

hypotekárny broker

Telefón +421 948 213 169
Email podkrivacka@smartbrokers.sk
Pôsobnosť Bytča, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Žilina
Reg. číslo v NBS 219194

V oblasti bankovníctva pôsobím viac než 20 rokov. Z toho od roka 2003 ako hypotekárny špecialista. Pred niekoľkými rokmi som sa rozhodla opustiť jednu z najsilnejších bánk. Stala som sa členom tímu odborníkov na úvery a nehnuteľnosti Smart Brokers.

Moja dlhoročná práca v bankovníctve mi umožňuje správne sa zorientovať v ponuke, ktorú nám momentálne bankový trh ponúka. Na prvom mieste je u mňa vždy klient, pre ktorého hľadám to najlepšie riešenie úverového financovania.

Referencie

Pani Podkrivacká nám veľmi pomohla pri kúpe nášho bytu. Všetko sa pohlo až po tom, ako sme ju kontaktovali. Klobúk dole pred jej schopnosťami. Ďakujeme a prajeme všetko dobré.

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Ondrej Macošínec

Služby pani Podkrivackej sme s manželkou využili pri vybavovaní už 2 hypotekárnych úverov a boli sme veľmi spokojní, preto sme sa na ňu s dôverou obrátili aj pri refinancovaní úveru. Jej prístup je veľmi ústretový a milý. Vždy, všetko ochotne a promptne vybaví, poradí a pomôže. Veľmi oceňujeme aj jej pozitívny prístup a vytrvalosť pri riešení problémov. Chceme jej aj touto cestou vyjadriť našu vďačnosť.

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Mario Ovčar

Dobrý deň, chcel by som touto cestou poďakovať p. Podkrivackej, ktorá nám v krátkom čase vybavila hypoúver, ktorý v banke kde som dlhoročným klientom bol obrovský problém. Z jej strany to bola maximálna profesionalita,pomoc, ústretovosť a poradenstvo k potrebám klienta vo vzťahu jednania s bankami, háji predovšetkým vaše záujmy a potreby,vrelo odporúčam, súhlasím s tým, že kto sa k nej dostane má obrovské šťastie. Prajem veľa spokojných klientov. 

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Peter Čajka

Chcem veľmi pekne poďakovať za ústretovosť, profesionalitu pani Podkrivackej. Obrátila som sa na ňu ohľadne úveru. Úver bol vybavený behom 2 týždňov. Kto sa dostane k nej má šťastie. Vrelo odporúčam.

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Katarína K.
Počet referencií: 4