Brokeri
broker-image-placeholder

Antónia Podkrivacká

hypotekárny broker

Telefón +421 948 213 169
Email podkrivacka@smartbrokers.sk
Pôsobnosť Bytča, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Žilina
Reg. číslo v NBS 219194

V oblasti bankovníctva pôsobím viac než 20 rokov. Z toho od roka 2003 ako hypotekárny špecialista. Pred niekoľkými rokmi som sa rozhodla opustiť jednu z najsilnejších bánk. Stala som sa členom tímu odborníkov na úvery a nehnuteľnosti Smart Brokers.

Moja dlhoročná práca v bankovníctve mi umožňuje správne sa zorientovať v ponuke, ktorú nám momentálne bankový trh ponúka. Na prvom mieste je u mňa vždy klient, pre ktorého hľadám to najlepšie riešenie úverového financovania.

Referencie

Služby pani Podkrivackej sme s manželkou využili pri vybavovaní už 2 hypotekárnych úverov a boli sme veľmi spokojní, preto sme sa na ňu s dôverou obrátili aj pri refinancovaní úveru. Jej prístup je veľmi ústretový a milý. Vždy, všetko ochotne a promptne vybaví, poradí a pomôže. Veľmi oceňujeme aj jej pozitívny prístup a vytrvalosť pri riešení problémov. Chceme jej aj touto cestou vyjadriť našu vďačnosť.

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Mario Ovčar

Dobrý deň, chcel by som touto cestou poďakovať p. Podkrivackej, ktorá nám v krátkom čase vybavila hypoúver, ktorý v banke kde som dlhoročným klientom bol obrovský problém. Z jej strany to bola maximálna profesionalita,pomoc, ústretovosť a poradenstvo k potrebám klienta vo vzťahu jednania s bankami, háji predovšetkým vaše záujmy a potreby,vrelo odporúčam, súhlasím s tým, že kto sa k nej dostane má obrovské šťastie. Prajem veľa spokojných klientov. 

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Peter Čajka

Chcem veľmi pekne poďakovať za ústretovosť, profesionalitu pani Podkrivackej. Obrátila som sa na ňu ohľadne úveru. Úver bol vybavený behom 2 týždňov. Kto sa dostane k nej má šťastie. Vrelo odporúčam.

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Katarína K.
Počet referencií: 3