Predané

Byt vo Vlkanovej, 4-izby, 2 kúpeľne, 2 loggie a garáž


Cena:
88 900 €
Hypotéka 90%:
od 257 € / mesiac

Byt vo Vlkanovej, 4-izby, 2 kúpeľne, 2 loggie a garáž


88 900 €
od 257 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Byt je predaný.

Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa v bytovom dome na druhom poschodí z piatich bez výťahu.

Byt vznikol spojením dvoch dvojizbových bytov, čo predstavuje výhodnú orientáciu bytu na východ a západ. Z oboch svetových strán bytu sú veľké loggie. Byt je krásne presvetlený, čo umožňuje maximálne využitie denného svetla.

Spoločné priestory sú po rekonštrukcii. Suterén bytového domu je vybavený kamerovým systémom. K bytu je pridelená pivnica do užívania o rozlohe 2,86 m2. K bytu prislúcha aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod domom.

Základy bytového domu sú na základových pásoch. Vodorovné konštrukcie a stropy sú železobetónové. Zvislé nosné konštrukcie sú vymurované z tehloblokov a obvodové steny sú zateplené.

Okná sú plastové, na podlahe sú laminátové parkety, kúpeľne sú murované a obložené s keramickým obkladom. Vykurovanie bytu je ústredné teplovodné z centrálnej kotolne umiestnenej mimo budovy.

V byte sa nachádza kotol na teplú vodu a vykurovanie bytu je tak samostatné. Kúrenie je možné opäť pripojiť na centrálne vykurovanie. Celý systém vykurovania je s meraním a reguláciou, automatickým aj manuálnym nastavením.

Mesačné náklady pre 4 osoby na správu bytu sú 108 € / mesiac a na elektrickú energiu 90 €/ mesiac. Samostatne stojaca garáž má rozlohu 20 m2 a nachádza sa v zastavanom území obce Vlkanová, na ulici Továrenská.

Občianska vybavenosť v okolí bytového domu: pošta, základná škola, zdravotné stredisko, základná obchodná sieť a základné služby.

Doprava v okolí bytového domu: železnica, autobus, miestna doprava, do Banskej Bystrice je to autom približne osem minút.

Byt je možné financovať hypotekárnym úverom, ktorý vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Gabriela Bevelaqua
+421 903Zobraziť
bevelaqua@smartbrokers.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.