byvanie-pre-miss-slovensko-2017
logo

Bývanie pre Miss Slovensko 2017

Sme jeden z hlavných reklamných partnerov Produkčného domu Forza, ktorý organizuje v spolupráci s agentúrou OKLAMČÁK PRODUCTION a TV JOJ súťaž Miss Slovensko. Tak, ako víťazka ročníka 2016, Kristína Činčurová, aj víťazka ročníka 2017 získa od nás exkluzívne bývanie pri Dunaji na jeden rok.


Pozrite si programovú upútavku k finálovému večeru Miss Slovensko 2017


Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová, ktorá uvolní byt novej Miss Slovensko 2017, sa však nebude sťahovať ďaleko. Len pár metrov od jej súčasného bývania, čaká na Kristínku útulný 2-izbový byt s krásnym panoramatickým výhľadom na Dunaj a jeho nábrežie.

Mohlo by vás zaujímať

Dnes sme odovzdali byt Hanke Závodnej Miss Slovensko 2017

Veríme, že sa jej bude príjemne bývať počas celého roka. Hanke prajeme aj ďalšie víťazstvá a už teraz jej fandíme v súťaži Miss World 2017.

Hypotéka a štátny príspevok pre mladých od 1.4.2017

Z dôvodu zmeny výšky priemernej mesačnej mzdy, sa od 01.4.2017 mení hranica maximálneho príjmu pre uplatnenie štátneho príspevku pre mladých z 1242,87€ na 1287€.

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Sme odborníci

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Aj vďaka obchodným partnerom a dlhoročnej praxe, poskytujeme kvalitné riešenia.

Pracujeme zodpovedne

Vždy hľadáme pre klientov najlepšie možné riešenia, pričom chránime a obhajujeme ich záujmy.

Šetríme čas a peniaze

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Ich referencie hovoria o všetkom, čo pre nich robíme.