certifikat-kvality-sprostredkovania-uverov-od-slsp
logo

Certifikát kvality sprostredkovania úverov od SLSP

Profesionálna spolupráca so SLSP nám priniesla certifikát kvality sprostredkovania úverov. Precízna a zodpovedná práca našich brokerov bola ocenená týmto jedinečným spôsobom.
 
Certifikát kvality znamená, že naši hypotekárni brokeri dodržujú pravdilá spolupráce s bankou. Kvalitne spracovávajú dokumenty k shváleniu a čerpaniu úverov, takzvané úverové zložky. Banka tak môže rýchlejšie schvaľovať a čerpať úvery pre klientov. Banka tiež sleduje delikvenciu sprostredkovaných úverov, ktorá je u nás hlboko pod priemerom. V praxi to znamená, že naši klienti splácajú úvery včas. A to aj z dôvôdu, že klientom vysvetľujeme, ako majú postupovať v prípade zmeny životnej situácie.

Okrem certifikátu kvality, sme sa umiestnili aj v prvej trojke najefektívnejších sprostredkovateľov úverov v SLSP.  V praxi to znamená, že sprostredkujeme viac úverov na jedného hypotekárneho brokera, ako naša konkurencia. Vďaka efektívnej spolupráci s bankami, nadobúdajú naši hypotekárni brokeri viac skúseností za kratší čas.

Naše rozhodnutie budovať kvalitný a stabilný tím odborníkov, sa nám vypláca. Dopyt po našich úverových a realitných službách rastie. S rastúcim dopytom sa zvyšuje aj počet spokojných klientov a ich odprúčania. Každý rok nás oceňujú naši partneri za kvalitu, objem a počet sprostredkovaných úverov.


Pozitívne vnímanie zo strany našich klientov a ocenenia od partnerov nás motivujú. Zaväzujú nás naďalej napredovať v kvalite poskytovaných úverových a realitných služieb.

Mohlo by vás zaujímať

Refinancovanie hypoték, bankami milované aj zatracované

Aby bolo refinancovanie hypotéky efektívne, zamerajte sa na úsporu, ktorú dosiahnete za zostávajúce obdobie do ukončenia obdobia fixácie úrokovej sadzby.

Hypotéka pre mladých a výročie fixácie

Čo v prípade, ak výročie fixácie hypotekárneho úveru nesúhlasí s výročím štátneho príspevku pre mladých?

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.