certifikat-kvality-sprostredkovania-uverov-od-slsp
logo

Certifikát kvality sprostredkovania úverov od SLSP

Profesionálna spolupráca so SLSP nám priniesla certifikát kvality sprostredkovania úverov. Precízna a zodpovedná práca našich brokerov bola ocenená týmto jedinečným spôsobom.
 
Certifikát kvality znamená, že naši hypotekárni brokeri dodržujú pravdilá spolupráce s bankou. Kvalitne spracovávajú dokumenty k shváleniu a čerpaniu úverov, takzvané úverové zložky. Banka tak môže rýchlejšie schvaľovať a čerpať úvery pre klientov. Banka tiež sleduje delikvenciu sprostredkovaných úverov, ktorá je u nás hlboko pod priemerom. V praxi to znamená, že naši klienti splácajú úvery včas. A to aj z dôvôdu, že klientom vysvetľujeme, ako majú postupovať v prípade zmeny životnej situácie.

Okrem certifikátu kvality, sme sa umiestnili aj v prvej trojke najefektívnejších sprostredkovateľov úverov v SLSP.  V praxi to znamená, že sprostredkujeme viac úverov na jedného hypotekárneho brokera, ako naša konkurencia. Vďaka efektívnej spolupráci s bankami, nadobúdajú naši hypotekárni brokeri viac skúseností za kratší čas.

Naše rozhodnutie budovať kvalitný a stabilný tím odborníkov, sa nám vypláca. Dopyt po našich úverových a realitných službách rastie. S rastúcim dopytom sa zvyšuje aj počet spokojných klientov a ich odprúčania. Každý rok nás oceňujú naši partneri za kvalitu, objem a počet sprostredkovaných úverov.


Pozitívne vnímanie zo strany našich klientov a ocenenia od partnerov nás motivujú. Zaväzujú nás naďalej napredovať v kvalite poskytovaných úverových a realitných služieb.

Mohlo by vás zaujímať

Úver na bývanie s daňovým bonusom na zaplatené úroky

Legislatívnou zmenou zákona č. 483/2001 Z. z. o bankách a zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov sa zákonom č. 279/2017 Z. z. zrušilo poskytovanie štátneho príspevku pre...

Refinancovanie hypoték, bankami milované aj zatracované

Aby bolo refinancovanie hypotéky efektívne, zamerajte sa na úsporu, ktorú dosiahnete za zostávajúce obdobie do ukončenia obdobia fixácie úrokovej sadzby.

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.