dnes-sme-odovzdali-byt-hanke-zavodnej-miss-slovensko-2017
logo

Dnes sme odovzdali byt Hanke Závodnej Miss Slovensko 2017

Hanke Závodnej sme krátko po výhre v súťaži Miss Slovensko 2017 odovzdali kľúče od bytu, ktorý môže používať jeden rok. Hanka pochádza z Bratislavy a doteraz bývala len s rodičmi.

Tak ako víťaztvo v súťaži Miss, bude pre Hanku nová skúsenosť aj bývanie bez rodičov. Hanka je z bytu nadšená, páči sa jej lokalita, výhľad a zariadenie. Ešte viac sa teší na pečenie torty pre nových priateľov zo súťaže Miss Slovensko.

Postarali sme sa aj o Miss Slovensko 2016 Kristínku Činčurovú, ktorá musela byt po roku opustiť. Zabezpečili sme jej luxusné bývanie s panoramatickym výhľadom na Dunaj a jeho nábrežie. V novom byte sa jej veľmi páči a teší sa, že ostáva v lokalite, v ktorej rastie nové a moderné centrum Bratislavy.

Mohlo by vás zaujímať

Hypotéka a štátny príspevok pre mladých od 1.4.2017

Z dôvodu zmeny výšky priemernej mesačnej mzdy, sa od 01.4.2017 mení hranica maximálneho príjmu pre uplatnenie štátneho príspevku pre mladých z 1242,87€ na 1287€.

Bývanie pre Miss Slovensko 2017

Tak, ako Miss Slovensko 2016, Kristína Činčurová, aj Miss Slovensko 2017 získa od nás exkluzívne bývanie pri Dunaji na jeden rok.

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.