dnes-sme-odovzdali-byt-hanke-zavodnej-miss-slovensko-2017
logo

Dnes sme odovzdali byt Hanke Závodnej Miss Slovensko 2017

Hanke Závodnej sme krátko po výhre v súťaži Miss Slovensko 2017 odovzdali kľúče od bytu, ktorý môže používať jeden rok. Hanka pochádza z Bratislavy a doteraz bývala len s rodičmi.

Tak ako víťaztvo v súťaži Miss, bude pre Hanku nová skúsenosť aj bývanie bez rodičov. Hanka je z bytu nadšená, páči sa jej lokalita, výhľad a zariadenie. Ešte viac sa teší na pečenie torty pre nových priateľov zo súťaže Miss Slovensko.

Postarali sme sa aj o Miss Slovensko 2016 Kristínku Činčurovú, ktorá musela byt po roku opustiť. Zabezpečili sme jej luxusné bývanie s panoramatickym výhľadom na Dunaj a jeho nábrežie. V novom byte sa jej veľmi páči a teší sa, že ostáva v lokalite, v ktorej rastie nové a moderné centrum Bratislavy.

Mohlo by vás zaujímať

Hypotéka a štátny príspevok pre mladých od 1.4.2017

Z dôvodu zmeny výšky priemernej mesačnej mzdy, sa od 01.4.2017 mení hranica maximálneho príjmu pre uplatnenie štátneho príspevku pre mladých z 1242,87€ na 1287€.

Bývanie pre Miss Slovensko 2017

Tak, ako Miss Slovensko 2016, Kristína Činčurová, aj Miss Slovensko 2017 získa od nás exkluzívne bývanie pri Dunaji na jeden rok.

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Sme odborníci

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Aj vďaka obchodným partnerom a dlhoročnej praxe, poskytujeme kvalitné riešenia.

Pracujeme zodpovedne

Vždy hľadáme pre klientov najlepšie možné riešenia, pričom chránime a obhajujeme ich záujmy.

Šetríme čas a peniaze

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Ich referencie hovoria o všetkom, čo pre nich robíme.