dnes-sme-odovzdali-byt-hanke-zavodnej-miss-slovensko-2017
logo

Dnes sme odovzdali byt Hanke Závodnej Miss Slovensko 2017

Hanke Závodnej sme krátko po výhre v súťaži Miss Slovensko 2017 odovzdali kľúče od bytu, ktorý môže používať jeden rok. Hanka pochádza z Bratislavy a doteraz bývala len s rodičmi.

Tak ako víťaztvo v súťaži Miss, bude pre Hanku nová skúsenosť aj bývanie bez rodičov. Hanka je z bytu nadšená, páči sa jej lokalita, výhľad a zariadenie. Ešte viac sa teší na pečenie torty pre nových priateľov zo súťaže Miss Slovensko.

Postarali sme sa aj o Miss Slovensko 2016 Kristínku Činčurovú, ktorá musela byt po roku opustiť. Zabezpečili sme jej luxusné bývanie s panoramatickym výhľadom na Dunaj a jeho nábrežie. V novom byte sa jej veľmi páči a teší sa, že ostáva v lokalite, v ktorej rastie nové a moderné centrum Bratislavy.

Mohlo by vás zaujímať

Zmenili sme názov Smart Brokers na AGENT.SK

Sme úspešní, naša práca nás baví a klienti nás radi ďalej odporúčajú. Prečo sme sa teda rozhodli po 13 rokoch pôsobenia zmeniť názov našej spoločnosti? Dôvody máme dva.

3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností

Sme efektívni, inovatívni a trojdimenzionálni. 3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností sa stávajú štandardom našich realitných služieb.

Tri hlavné dôvody, prečo AGENT.SK

Odbornosť

Naše služby poskytujeme s odbornou starostlivosťou a proklientským prístupom.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Keď sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my pracujeme pre nich.