dnes-sme-odovzdali-byt-hanke-zavodnej-miss-slovensko-2017
logo

Dnes sme odovzdali byt Hanke Závodnej Miss Slovensko 2017

Hanke Závodnej sme krátko po výhre v súťaži Miss Slovensko 2017 odovzdali kľúče od bytu, ktorý môže používať jeden rok. Hanka pochádza z Bratislavy a doteraz bývala len s rodičmi.

Tak ako víťaztvo v súťaži Miss, bude pre Hanku nová skúsenosť aj bývanie bez rodičov. Hanka je z bytu nadšená, páči sa jej lokalita, výhľad a zariadenie. Ešte viac sa teší na pečenie torty pre nových priateľov zo súťaže Miss Slovensko.

Postarali sme sa aj o Miss Slovensko 2016 Kristínku Činčurovú, ktorá musela byt po roku opustiť. Zabezpečili sme jej luxusné bývanie s panoramatickym výhľadom na Dunaj a jeho nábrežie. V novom byte sa jej veľmi páči a teší sa, že ostáva v lokalite, v ktorej rastie nové a moderné centrum Bratislavy.

Mohlo by vás zaujímať

3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností

Sme efektívni, inovatívni a trojdimenzionálni. 3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností sa stávajú štandardom našich realitných služieb.

Ukazovateľ schopnosti splácať úver na bývanie od 01.01.2018

Od roku 2014 sa každým rokom sprísňujú pravidlá na poskytovanie úverov založené na odporúčaniach a opatreniach vydaných Národnou bankou Slovenska. Prečítajte si prečo sa oplatí...

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.