Predané

Dvojdom so slnečnou záhradou pri Žiline


Cena:
198 900 €
Hypotéka 90%:
od 576 € / mesiac

Dvojdom so slnečnou záhradou pri Žiline


198 900 €
od 576 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj jednopodlažný rodinný dom so 429m2 pozemkom vzdialený iba 3,5 km od Žiliny. Dom je súčasťou už dokončenej obľúbenej zóny piatich dvojdomov v obci Mojš s kompletnou občianskou vybavenosťou obchody, materská škôlka,  zábavné centrum pre deti a priamou cestou k obľúbenej rekreačnej zóne Vodné dielo Žilina.

Má k dispozícii kryté parkovacie státie pre jedno auto, z ktorého je priamy prístup do rodinného domu. Spevnená plocha pred domom, s povrchom zo zámkovej dlažby,  umožňuje zaparkovanie ďalšieho auta.

Nehnuteľnosť  bola skolaudovaná v roku 2012. Má premyslenú dispozíciu, dve spáľne, kúpeľňu s vaňou aj sprchovým kútom, samostatné WC s priestorom pre práčku a sušičku. Kuchyňa je prepojená s obývacou izbou jedálenským kútom, v ktorej si môžte spríjemniť strávené chvíle pri krbovej piecke. V kuchyni nechýba priestranná špajza a dostatok odkladacích priestorov. Predáva sa so všetkými zabudovanými spotrebičmi.

Dom ma príjemnú otvorenú dispozíciu a prevažná časť domu využíva slnečnú južnú stranu. Pocit otvoreného priestoru umocňuje priestranná 33 metrová terasa s prestrešenou pergolou a krásna záhrada, kde je vytvorený detský kútik so záhradným domčekom s pieskoviskom a šmýkľavkou. V zadnej časti záhrady nechýba dielňa pre domácich majstrov s celkovou rozlohou 15m2. Vpredu, pri vchode je priestor vhodný pre sklad náradia, či bicyklov. Dom má dokonca dva zdroje vody. Mestskú vodovodnú prípojku a studňu, ktorá momentálne slúži ako zdroj úžitkovej vody. Celkové mesačné náklady vrátane dodávky energií a internetu na 4 člennú rodinu nepresiahnu 120 EUR.

Dom je plánovane k dispozícii od letných prázdnin, alebo aj skôr po dohode s majitelmi. Kúpu domu je možné financovať hypotékou, ktorú Vám radi zabezpečíme.Kontaktujte nás pre viac informácií a dohodnutie osobnej obhliadky.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Miroslav Drnda, RSc.
+421 918Zobraziť
miroslav.drnda@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri hlavné dôvody, prečo AGENT.SK

Odbornosť

Naše služby poskytujeme s odbornou starostlivosťou a proklientským prístupom.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Keď sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my pracujeme pre nich.