hypotekarna-kalkulacka-v-novom-responzivnom-dizajne
logo

Hypotekárna kalkulačka v novom responzívnom dizajne

Hypotekárna kalkulačka je obľúbený nástroj ľudí, ktorí sa zaujímajú o hypotekárne financovanie. Ich cieľom je zistiť koľko na hypotéke preplatia a koľko môžu na nej ušetriť. Hypotekárnu kalkulačku používajú aj ľudia, ktorí hypotéku už splácajú. Zaujímajú sa o možnosť získania ďaľšej hypotéky, o refinancovanie pôvodnej hypotéky alebo konsolidáciu všetkých existujúcich úverov.

Aj z tohto dôvodu sme redizajnovali obľúbenú web stránku hypokalkulacka.sk. Web stránka dostala moderný responzívny dizajn. Môžete ju od teraz pohodlne používať aj na mobile alebo tablete. Na web stránke pribudnú ostatné hypotekárne výpočty a porovnanie úverov zo všetkých bánk.

Web stránka hypokalkulacka.sk je zabezpečená SSL certifikátom. Môžete z nej bezpečne odoslať žiadosť o hypotekárne ponuky. Po odoslaní žiadosti vás bude kontaktovať náš špecialista na hypotéky, ktorý vám poradí a vypracuje ponuky hypotekárneho financovania na mieru. Vy si vyberiete banky, ktoré budú najviac vyhovovať vašim požiadavkám. My zabezpečíme všetko potrebné pre schválenie a vyčerpanie hypotéky.

Hypotekárnu kalkulačku si môžete nadizajnovať a vložiť do vašej web stránky. HTML kód, ktorý je potrebný pre vloženie hypotekárnej kalkulačky na váš web, môžete získať tu: hypokalkulacka.sk/na-web

Mohlo by vás zaujímať

3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností

Sme efektívni, inovatívni a trojdimenzionálni. 3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností sa stávajú štandardom našich realitných služieb.

Ukazovateľ schopnosti splácať úver na bývanie od 01.01.2018

Od roku 2014 sa každým rokom sprísňujú pravidlá na poskytovanie úverov založené na odporúčaniach a opatreniach vydaných Národnou bankou Slovenska. Prečítajte si prečo sa oplatí...

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.