hypotekarna-kalkulacka-v-novom-responzivnom-dizajne
logo

Hypotekárna kalkulačka v novom responzívnom dizajne

Hypotekárna kalkulačka je obľúbený nástroj ľudí, ktorí sa zaujímajú o hypotekárne financovanie. Ich cieľom je zistiť koľko na hypotéke preplatia a koľko môžu na nej ušetriť. Hypotekárnu kalkulačku používajú aj ľudia, ktorí hypotéku už splácajú. Zaujímajú sa o možnosť získania ďaľšej hypotéky, o refinancovanie pôvodnej hypotéky alebo konsolidáciu všetkých existujúcich úverov.

Aj z tohto dôvodu sme redizajnovali obľúbenú web stránku hypokalkulacka.sk. Web stránka dostala moderný responzívny dizajn. Môžete ju od teraz pohodlne používať aj na mobile alebo tablete. Na web stránke pribudnú ostatné hypotekárne výpočty a porovnanie úverov zo všetkých bánk.

Web stránka hypokalkulacka.sk je zabezpečená SSL certifikátom. Môžete z nej bezpečne odoslať žiadosť o hypotekárne ponuky. Po odoslaní žiadosti vás bude kontaktovať náš špecialista na hypotéky, ktorý vám poradí a vypracuje ponuky hypotekárneho financovania na mieru. Vy si vyberiete banky, ktoré budú najviac vyhovovať vašim požiadavkám. My zabezpečíme všetko potrebné pre schválenie a vyčerpanie hypotéky.

Hypotekárnu kalkulačku si môžete nadizajnovať a vložiť do vašej web stránky. HTML kód, ktorý je potrebný pre vloženie hypotekárnej kalkulačky na váš web, môžete získať tu: hypokalkulacka.sk/na-web

Mohlo by vás zaujímať

Hypotéka so štátnym príspevkom pre mladých od 1.1.2017

Od 1.1.2017 zísakajú hypotéku pre mladých ľudia, ktorých priemerný hrubý príjem za rok 2016 nepresiahol výšku 1155,70€.

Sme členom NARKS

Dnes, dňa 11.9.2016 sme boli prijatí za riadného člena Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska, ktorá spája profesionálov v realitách už od roku 1992.

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.