Brokeri
Špecialistka na úvery a nehnuteľnosti Iveta Bugisová

Ing. Iveta Bugisová, RSc.

hypotekárny a realitný broker   (odborná prax: 16 rokov a 81 dní)

Telefón +421 903Zobraziť
E-mail bugisova@smartbrokers.sk
Kontakt Žižkova 6
040 01 Košice
Pôsobnosť Košice
Reg. číslo v NBS 115396

Ivetka začala s hypotékami v banke už v roku 2002. Ihneď si túto prácu obľúbila a počas svojej hypotekárnej praxe v banke pomohla stovkám klientom získať financie na ich investičný zámer. Keďže Ivetka bola zamestnancom banky, jej možnosti získať výhodné podmienky hypotekárneho financovania pre niektorých klientov, boli obmedzené.

Ivetka je odborníčka a každá jej žiadosť o hypotéku musí byť schválená. Iný výsledok z banky prijať nechce. Preto sa rozhodla v roku 2009 z banky odísť. Nezniesla totiž ten pocit, keď vedela že pre klienta riešenie existuje, ale v inej banke.

Okrem sprostredkovania hypoték, Ivetka pomáha klientom aj pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Ak ju oslovíte, zistíte že existuje jednoduchá cesta k vášmu investičnému zámeru.

Referencie

Pani Bugisovú môžem len a len odporúčiť. Tomu sa hovorí 5 hviezdičková služba. S manželom nám pomohla splniť si sen o vlastnom domčeku. Bez jej pomoci by to bola náročná cesta. Je efektívna, spoľahlivá, ochotná, rozhľadená a jednoducho sa vyzná v tom čo robí. Jej profesionálny a priateľský prístup je výnimočný. Vybojuje pre vás to najlepšie. Ešte raz obrovské Vďaka.

  • Kraj: Košický
  • Klient: Martina Boswell

Pani Iveta Bugisová nám pomohla pri vybavovani hypotekárneho úveru. Všetko od zozbierania údajov cez preverenie možností až po samotné čerpanie prebehlo bez problémov. Vždy vedela promptne odpovedať na akúkoľvek našu otázku. Jej profesionálny a precizny pristup k riešeniu problémov je príkladný. Popri vybavovaní hypotekárneho úveru nám pomohla aj s katastrom a poistkou, čo sme tiež veľmi ocenili. Sme jej klientami už niekoľko rokov. Ďakujeme.

  • Kraj: Košický
  • Klient: Peter Koľvek

Som veľmi spokojná s prístupom a s celkovým vybavovaním. Mala som predtým zlé skúsenosti s "finančnými poradcami". Ku pani Bugisovej som šla len zo zvedavosti na odporučenie známej a bola som milo prekvapená. Každému odporúčam jej služby, boli rýchle, vybavila super úver a vlastne všetko vybavovala za nás. Sme veľmi spokojní.

  • Kraj: Košický
  • Klient: Stella Jusková

Pani Bugisová je človek na správnom mieste. Dokázala všetko vybaviť a zabezpečiť k mojej spokojnosti. Vrelo odporúčam všetkým, ktorý potrebujú niečo finančné riešiť vo svojom živote - na iného človeka sa už neobrátim a odporučím všetkým priateľom. Ďakujem Vám p. Bugisová

  • Kraj: Košický
  • Klient: Tomáš Kovér

So službami pani Bugisovej som bola nesmierne spokojná. Jej vysoko profesionálny prístup, znalosti a nesmierna trpezlivosť a neúnavnosť pri vysvetľovaní a vybavovaní hypotekárneho úveru je úžasná. Pani Bugisová  urobila pre mňa viac ako maximum.  Spokojnosť klienta je pre ňu prioritou a preto sa jej chcem aj touto cestou opäť poďakovať a zároveň ju odporučiť  každému, kto zvažuje riešiť hypotéku. Ďakujem.

  • Kraj: Košický
  • Klient: Anna B.
Počet referencií: 5