Karloveské Rameno 4-izbový apartmán č. 431


Cena:
382 140 €
Hypotéka 90%:
od 1136 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Karloveské Rameno 4-izbový apartmán č. 431


382 140 €
od 1136 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Na predaj Apartmán číslo 431 v developerskom projekte Karloveské Rameno. Projekt tvoria dva objekty. Pätposchodová budova s 35 apartmánovými bytmi a šesť apartmánov v bezprostrednej blízkosti rieky.

Všetky apartmány majú juhozápadnú orientáciu dennej časti smerom na rieku, ktorá zabezpečuje dostatok svetla a hrejivého tepla počas celého dňa. Nočná časť apartmánov je orientovaná na sever. Vo všetkých apartmánoch sú použité vysokokvalitné materiály ponúkané v štandarde. Nájdete v nich aj nadčasové technologické riešenia.

Veľkou výhodou lokality Karloveské Rameno je kombinácia kompletnej infraštruktúry a prírody. Obchody, školy, škôlky, banky, lekáry, úrady, MHD sú dostupné dostupné chôdzou do 10 minút.

Cez Karlovú Ves vedie 13 cyklistických trás s dĺžkou približne 37 kilometrov vrátane medzinárodnej cyklotrasy. Na svoje si prídu najmä cyklisti, korčuliari a bežci.

Nábrežie je ako stvorené na prechádzky. Dostanete sa po ňom až do historického centra mesta alebo opačným smerom na Devín.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.