Kaviareň na Belvederi


Cena:
Dohodou

Kaviareň na Belvederi


Dohodou

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj kaviareň s rozlohou 165,05 m2. Kaviareň sa nachádza v suteréne na 1.PP, budovy I.K.M., a je prístupná z vonkajšieho schodiska.

POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU

Priestor pozostáva z kaviarne, baru a príslušenstva. Okná a vstupné dvere sú hliníkové - zasklené izolačným dvojsklom. Vnútorné dvere sú drevené dyhované. Podlahu tvorí veľkoformátová gresová dlažba. Na stenách sú sadrové brúsené omietky s bielou maľbou, tapety, a obklad z umelého kameňa. Na stropoch sú tvarované sadrokartónové plné podhľady, v ktorých sú zapustené svietidlá a ozvučenie.

Vykurovanie kaviarne je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením Devi. Vetranie priestoru zabezpečuje vzduchotechnika, rozvody sú vedené v podhľade. Nad vstupnými dverami sa nachádza vzduchová clona. Vonkajšia podesta pred hlavným vchodom má elektrické podlahové vykurovanie so senzormi. Nebytový priestor má vlastné meranie spotreby elektrickej energie.

Vybavenie kaviarne

Bar má barový pult z nereze a je obložený drevom a kamennou doskou. V barovom pulte je zabudovaná technológia na úpravu vody, umývačka riadu, chladnička, chladnička na nápoje, chladiaca presklená vitrína na zákusky, výrobník ľadu, profesionálny kávovar,dva mlynce kávy a drez s pákovou batériou.

V sklade sa nachádza RACK, cez ktorý je ovládané osvetlenie kaviarne, ozvučenie, efektové a laserové svetlá, televízia a kamerový systém. Kaviareň je nasvietená bielym LED osvetlením a samostatným farebným osvetlením. Priestor je vybavený dátovým rozvodom a WiFi, rozvodom satelitnej televízie, kamerovým systémom a ozvučením priestoru. Na stenách sú dva LCD televízory.

Špecifické vybavenie kaviarne

V kaviarni je nainštalovaný golfový trenažér s projekciou cez počítač a dataprojektorom. Nachádza sa v nej kvalitný nábytok pozostávajúci z konferenčných stolíkov, kožených kresiel v kombinácii s drevom a celokožených sedačieKu kaviarni patrí aj vonkajšia terasa kruhového tvaru s výmerou cca 250 m2. Tiež vyhradené parkovacie miesta vedľa hlavného vchodu do budovy, na ktoré sa viaže právo dlhodobého užívania. Terasa je stavebne upravená, vybavná nadštandardným terasovým nábytkom. Kaskádovité zníženie umožňuje sedenie priamo pri jazierku.

Okolie je zastavané bytovou zástavbou a rodinnými domami. Očarujúce prostredie je význačné veľkou zelenou plochou vybavenou lavičkami a detskými preliezkami. Veľmi atraktívna je aj výsadba drevnatých porastov a kvetov. Pozemky patriace ku tejto mestskej časti sú udržiavané bytovou správou.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Gabriela Bevelaqua
+421 903Zobraziť
gabriela.bevelaqua@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.