Brokeri
Realitný a finančný agent Bc. Ľuboš Andrassy

Bc. Ľuboš Andrassy

realitný a finančný agent   (odborná prax: 12 rokov a 356 dní)

Telefón +421 948Zobraziť
E-mail lubos.andrassy@agent.sk
Kontakt Na bráne 69/6
010 01 Žilina
Pôsobnosť Žilina
Reg. číslo v NBS 232609

V oblasti finančných sl služieb a poradenstva sa pohybujem už od roka 2004. V roku 2007 som sa rozhodol špecializovať len na jednu časť finančného spektra. Preto som nastúpil do jednej z najväčších bánk na Slovensku ako hypotekárny špecialista. Neskôr som pochopil, že nestačí ponúkať len jednu banku, ale celé spektrum bánk poskytujúcich tieto služby. Preto som sa stal súčasťou tímu Smart Brokers.

Mojou hlavnou úlohou je pomôcť klientovi získať prístup k finančným prostriedkom a teda vašim snom o bývaní, profesionálne, rýchlo a pri najlepších podmienkach na trhu.

Referencie

Pán Andrassy mi veľmi pomohol pri kúpe bytu. Reálne zhodnotil moje možnosti, aj pri viacerých úveroch, ktoré mám v banke aj nebankovkách sa snažil nájsť nejaké východisko. Hneď na začiatku mi povedal, že to nebude ľahké, ale neodpisal ma ako ini finanční poradcovia. Je priamy, ústretový, veľmi prijemný mladý pán :) a čo je najdôležitejšie jeho praca ho baví a je v nej viac než dobrý. 

Dostala som úver-80% z hodnoty nehnuteľnosti, čo je úplne užasné s mojim výpisom z registra, žiadala som sama bez ručiteľa. Kontakt na pána Andrassyho mi posunula známa, ktorá s ním má tiež veľmi dobré skúsenosti. Do budúcnosti sa na neho určite obrátim, či už v otázke kupy inej nehnuteľnosti alebo v krátkej dobe kvôli poisteniu hypotekárneho úveru. Bezchybná spolupraca!

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Martina Rendeková

Ľuboš nám pomohol vyriešiť hypotéku v pomerne krátkom čase, za najlepších podmienok a s maximálnou ochotou. Veľmi oceňujem profesionálny prístup, širokú škálu vedomosti o bankových produktoch a predovšetkým vypracovanie \" hypotek. plánu\" šitého priamo na mieru. Sme maximálne spokojní a už sme poskytli referencie našim známym a priateľom, ktorí ho určite oslovia. Ľuboš je navyše plný entuziazmu pre jeho prácu, čo mu zo srdca prajeme, nech mu to vydrží aj do budúcna.

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Anna Jesenková

Ľuboš \"vybojoval\" hú so všetkými možnými výhodami s ohľadom na naše požiadavky. Samozrejmosťou bol profesionálny prístup a podávanie aktuálnych informácií s ohľadom na priebeh vybavovania hú. Boli sme veľmi spokojný a odporúčame všetkým!

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Jozef J.

Keď sme vybavovali úver každý sa predbiehal s najlepšou ponukou, avšak pri menších komplikáciách, ktoré nastali jedine Ľubo našiel riešenie a dotiahol to do konca. Tento rok si ideme navyšovať úver a určite ho znova oslovíme. Vďaka za pomoc. zdroj referencie: referencie.sk/smartbrokers

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Ján
Počet referencií: 4