Brokeri
Finančný agent Michal Galvánek

Michal Galvánek

finančný agent   (odborná prax: 12 rokov a 295 dní)

Telefón +421 915Zobraziť
E-mail michal.galvanek@agent.sk
Kontakt Na bráne 69/6
010 01 Žilina
Pôsobnosť Žilina
Reg. číslo v NBS 232599

V oblasti finančných služieb pôsobím už viac ako 12 rokov. Počas tohto obdobia som prešiel viacero spoločností ako interný i externý pracovník.

Vždy ponúkam ďalej len produkty, v ktorých vidím zmysel, ktoré by som si sám kúpil, prípadne ich sám využívam. V súčasnosti pracujem v tíme AGENT.SK ako finančný agent.

Mojou prioritou je spokojný klient, preto vždy hľadám riešenie, ktoré je v prvom rade reálne a v druhom rade čo najvýhodnejšie, vzhľadom na predstavy klienta. Ak mi dovolíte, budem dobrým priateľom, ktorý rád pomôže s vybavením vášho úveru. Tým to však nekončí, ale len začína...

Referencie

Skvelý odborník, vždy nám výborne poradí, maximálne ochotný človek, ktorý pomáha ľuďom už roky a dá sa naňho vždy spoľahnúť. Za celú našu rodinu vyslovujeme obrovské ĎAKUJEME! :)

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Ivana Řídká

Určite odporúčam sa obrátiť  pri výbere úveru alebo hypotéky na pána  Michala . Veľmi  mi pomohol s vybavením nie len  jedného úveru. Profesionálny ale  aj  ľudský prístup uľahčí človeku prekonať sklamanie s neschválenia jedného úveru ...v  \"rukáve\" má  ďalšie riešenia  vašeho finančného problému. Rada odporúčam tohto poradcu aj mojim priateľom a rodine. 

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Ľubica Priesolová
Počet referencií: 2