Predané

Moderne zariadený 2-izbový mezonet v Eurovea


Cena:
Dohodou
Hypotéka 90%:

Moderne zariadený 2-izbový mezonet v Eurovea


Dohodou

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj moderne zariadený 63 m² 2-izbový mezonetový byt s výhľadom na Dunaj. Celková výmera vnútorného priestoru, podľa nášho skeneru, je 69 m². Nachádza sa na Pribinovej ulici v lukratívnej časti Bratislavy - Eurovea Riverside / Eurovea City.

Odporúčame vám pozrieť si 3D virtuálnu prehliadku alebo video, ktoré sú súčasťou tejto ponuky.

Eurovea sa stala súčasťou modernej štvrte Eurovea City, ktorá sa nachádza v jedinečnej nábrežnej lokalite v priamom susedstve historického centra Bratislavy. Súbor kancelárskych a polyfunkčných budov spravil z tejto lokality jednu z najžiadanejších lokalít v hlavnom meste. Toto miesto predstavuje novú, dynamickú a exkluzívnu lokalitu pre ľudí, ktorí tu žijú, pracujú, nakupujú a trávia voľný čas.

Neoddeliteľnou súčasťou komplexu je nábrežný park s promenádou a verejné námestie v blízkosti nového Národného divadla SR. Výhodou lokality sú okrem iného aj rýchle napojenie na Bratislavský diaľničný obchvat, blízkosť historického centra Bratislavy, kompletná občianska vybavenosť, jeho okolia a blízkosť hlavnej autobusovej stanice, ktorá sa rozširuje a modernizuje.

Okrem toho v okolí Eurovea prebieha výstavba a dokončovanie projektov, na čele s pripravovanou výstavbou Eurovea 2, ktorého súčasťou bude výšková budova Eurovea Tower a pokračovanie Eurovea Riverside. Predpokladá sa, že po dokončení všetkých projektov, vrátane Eurovea 2 sa atraktivita lokality výrazne zvýši.

Byt je situovaný na 2. nadzemnom podlaží / 1.poschodí v obytnej časti budovy. Orientovaný je smerom k rieke Dunaj a promenáde, na ktorej sa nachádza množstvo reštaurácií a barov. Z bytu je ľahko dostupné aj samotné nákupné centrum. Byt sa predáva kompletne zariadený a mesačné náklady na bývanie vychádzajú v priemere 170 eur.

Byt je vhodný aj na investíciu s účelom prenájmu. Súčasný majiteľ má uzavretú zmluvu s portálom booking.com, na ktorom má byt nadštandardné referenčné hodnotenie. Jeho prenájmom je možné zarobiť mesačne od 2000 do 2500 eur.

K bytu neprislúcha pivnica a ani parkovacie miesto, ktoré je možné prenajať alebo kúpiť od iného vlastníka.

Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Kontaktujte nás pre viac informácií a dohodnutie termínu osobnej obhliadky.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
JUDr. Jakub Kubala
+421 948Zobraziť
jakub.kubala@smartbrokers.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.