Brokeri
broker-image

Monika Margová

hypotekárny broker

Telefón +421905 630 038
Email margova@smartbrokers.sk
Pôsobnosť Bardejov, Poprad, Prešov, Sabinov
Reg. číslo v NBS 211876
Zabezpečenie bývania prostredníctvom hypotekárneho úveru je dôležitým rozhodnutím a súčasne veľkou investíciou. Neustála ponuka úverových produktov v reklamách hovorí o jednoduchosti získania úveru či hypotéky, ale nehovorí o mnohých rizikách a povinnostiach klienta.
Moje dlhoročné skúsenosti a 20–ročná prax v bankovej inštitúcii mi umožňujú výborne sa orientovať na hypotekárnom trhu. Pomôžem vám vybrať optimálny spôsob financovania vášho bývania alebo refinancovania úveru. Dôležité je vyjednanie čo najlepších podmienok pre Vás, ako klienta, podávanie transparentných informácií, korektný a seriózny prístup pri hodnotení ponúk jednotlivých bánk.
Spoločnosť Smart Brokers dlhodobo spolupracuje so všetkými hypotekárnymi bankami. Ponúka vysoko profesionálne služby v oblasti realít a hypoték. 

Referencie

Pri vybavovaní hypotéky nám p. Margová úžasne pomohla. Na základe našej požiadavky nám nastavila podmienky, po splnení ktorých nám bola poskytnutá hypotéka. Jej prístup bol velmi zodpovedný a profesionálny. Na všetky naše otázky odpovedala s ochotou a vzdy nasla riešenie v prípade, keď nastali neočakávané situácie. Urobila na nás dobrý dojem. Ochotná, skúsená, ktorá má výborný prehľad. Máme s nou len dobrú skúsenosť. Odporúčame bez akýchkoľvek výhrad a veľmi pekne ďakujeme.

  • Kraj: Prešovský
  • Klient: Slavomíra Beňová
Počet referencií: 1