Brokeri
broker-image

Monika Senteliková

hypotekárny broker

Telefón +421 911 992 506
Email sentelikova@smartbrokers.sk
Kontakt Františkánska 5
040 01 Košice
Pôsobnosť Košice
Reg. číslo v NBS 168048

Baví ma pomáhať a hľadať riešenia. Mám rada prácu, ktorá má zmysel. Práca hypotekárneho brokera pomáha ľuďom ušetriť a preto zmysel má.

Preferujem dlhodobé vzťahy, tak v osobnom, ako aj v pracovnom živote, a tomu podriaďujem aj moju prácu, ktorá nie je o provízii, ale predovšetkým o dôvere a o spokojnosti klienta.

Pretože v konečnom dôsledku je pre mňa najväčšou odmenou skutočnosť, keď sa náš vzťah s klientom podpisom hypotekárnej zmluvy neskončí, ale ostávam pre neho aj naďalej tzv."priateľom na telefóne".

Referencie

Absolútna spokojnosť s p. Sentelíkovou. Perfektná orientácia na trhu, perfektná komunikácia a hlavne v procese získavania hypotekárneho úveru výborná spolupráca a orientácia. Vďaka jej skúsenostiam som ušetrila veľa času. Ďakujem

 • Kraj: Košický
 • Klient: Jana Hajašová

Chceme sa poďakovať pani Monike Sentelikovej za promptné sprostredkovanie hypotéky v banke s príjemným úrokom. Ako pravý profesionál nám pomáhala nielen s úverom, ale aj s poradenstvom ohľadom kúpy bytu, zmluvných podmienok, čím v značnej miere suplovala činnosť realitnej maklérky. Oceňujeme najmä jej profesionálny a súčasne ľudský prístup a taktiež maximálnu ochotu. S dôverou sa v prípade potreby opäť vrátime a využijeme jej služby. Odporúčame všetkým záujemcom o jej služby.

 • Kraj: Košický
 • Klient: Ivana Kubincová a Ladislav Ďurana

Touto cestou by som chcela veľmi pekne poďakovať Monike Sentelikovej za jej veľkú pomoc, ochotu, ústretovosť, trpezlivosť, skvelú komunikáciu a celkový prístup. Pri kúpe nehnuteľnosti a vybavovaní hypotekárneho úveru mi ochotne vysvetlila všetky možnosti, následné postupné kroky a o všetkom ma včas informovala. Svojim profesionálnym prístupom, odbornými znalosťami a skúsenosťami mi pomohla celý proces priviesť k úspešnému záveru, za čo som jej veľmi vďačná. Spoluprácu s ňou určite každému vrelo odporúčam.

 • Kraj: Košický
 • Klient: Mária Hudačková


Naša veľká vďaka patrí pani M. Sentelikovej za jej ľudský a profesionálny prístup pri riešení našej hypotéky. Táto sprostredkovateľka s vami absolvuje nielen jedno stretnutie, ale je vám k dispozícii pri riešení akejkoľvek otázky ohľadom vybavovania hypotéky. V prípade, ak sa chystáte spoluprácu s finančným sprostredkovateľom, nevolte nikoho iného, pri tejto pani máte garanciu aj vašej spokojnosti.

 • Kraj: Košický
 • Klient: Ilišková Martina

Touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať Ing. Monike Sentelikovej za všetko, čo pre nás urobila. Od prvého stretnutia bola veľmi milá a seriózna. Ochotne nám vysvetlila naše možnosti a čo je pre nás najvýhodnejšie. Po celý čas bola s nami v kontakte a o všetkom nás informovala. Vybavila nám tie najlepšie podmienky a ďalšie iné výhody v banke. Takisto nás usmerňovala pri každom kroku, ktorý sme sa chystali urobiť. Bez jej pomoci by to určite nešlo tak ľahko a rýchlo. Vo všetkom, čo sme od nej požadovali, nám vyšla v ústrety. Určite ju vrelo odporúčame všetkým, ktorý si plánujú vziať hypotekárny úver. Ešte raz jej veľmi pekne ďakujeme a želáme veľa úspechov.

 • Kraj: Košický
 • Klient: Miroslav a Veronika Drabovi

Rada by som sa aj takto veľmi pekne poďakovala Monike Sentelíkovej pri re-financovaní úveru. Je neskutočne šikovná, vysoko profesionálna, nič nenecháva na poslednú chvíľu, je dôsledná, spoľahlivá, trpezlivá... Bola mi obrovskou podporou svojím optimizmom a nadhľadom, keď ja som už strácala nádej a trpezlivosť. Pomohla mi ušetriť kopec času, ale hlavne peňazí a veľmi som jej za to vďačná. Veľmi tiež oceňujem, že som sa mohla na Moniku úplne spoľahnúť, že mi poskytne všetky informácie, že sa na nič nezabudne a že mi pomohla sa zorientovať v ponukách a vybrať tú najlepšiu pre mňa. Len to naj môžem o Monike napísať a vrelo ju odporúčam!! 

 • Kraj: Košický
 • Klient: Zuzana Červenická

Dobrý deň. Rada by som aj touto cestou poďakovala pani Sentelíkovej za vysoko profesionálne služby a veľkú dávku trpezlivosti a povzbudzovania pri vybavovaní môjho nie jednoduchého \"prípadu\" hypotekárneho úveru. Rýchle jednanie, skvelá komunikácia, flexibilita, a hlavne úspešné ukončenie spolupráce. Vrelo odporúčam, aj z ľudského hľadiska stála pri nás keď sme už strácali trpezlivosť a mali chuť všetko vzdať. Ušetrila mi veľa času a behania po úradoch s papiermi/všetko vybavila za nás/. Takže dávam bez zaváhania plný počet hviezdičiek a len pozitívne odporúčania. Srdečná vďaka :) D. Kučerová.

 • Kraj: Košický
 • Klient: Dana Kučerová

Z môjho pohľadu môžem jednoznačne odporučiť každému pri vybavovaní hypotéky pani Sentelíkovú. Od prvého stretnutia veľmi seriózne jednanie, skvelý prístup, rýchlosť vybavovania všetkých potrebných papierov a hlavne vždy ochota poradiť a pomôcť. Vďaka tomuto sme ušetrili kopec peňazí, takže ďakujeme. 

 • Kraj: Košický
 • Klient: Marek POLGÁR
Počet referencií: 8