Brokeri
broker-image

Monika Senteliková

hypotekárny broker

Telefón +421 911 992 506
Email sentelikova@smartbrokers.sk
Kontakt Františkánska 5
040 01 Košice
Pôsobnosť Košice
Reg. číslo v NBS 168048

Baví ma pomáhať a hľadať riešenia. Mám rada prácu, ktorá má zmysel. Práca hypotekárneho brokera pomáha ľuďom ušetriť a preto zmysel má.

Preferujem dlhodobé vzťahy, tak v osobnom, ako aj v pracovnom živote, a tomu podriaďujem aj moju prácu, ktorá nie je o provízii, ale predovšetkým o dôvere a o spokojnosti klienta.

Pretože v konečnom dôsledku je pre mňa najväčšou odmenou skutočnosť, keď sa náš vzťah s klientom podpisom hypotekárnej zmluvy neskončí, ale ostávam pre neho aj naďalej tzv."priateľom na telefóne".

Referencie

Touto cestou by som chcela veľmi pekne poďakovať Monike Sentelikovej za jej veľkú pomoc, ochotu, ústretovosť, trpezlivosť, skvelú komunikáciu a celkový prístup. Pri kúpe nehnuteľnosti a vybavovaní hypotekárneho úveru mi ochotne vysvetlila všetky možnosti, následné postupné kroky a o všetkom ma včas informovala. Svojim profesionálnym prístupom, odbornými znalosťami a skúsenosťami mi pomohla celý proces priviesť k úspešnému záveru, za čo som jej veľmi vďačná. Spoluprácu s ňou určite každému vrelo odporúčam.

 • Kraj: Košický
 • Klient: Mária Hudačková


Naša veľká vďaka patrí pani M. Sentelikovej za jej ľudský a profesionálny prístup pri riešení našej hypotéky. Táto sprostredkovateľka s vami absolvuje nielen jedno stretnutie, ale je vám k dispozícii pri riešení akejkoľvek otázky ohľadom vybavovania hypotéky. V prípade, ak sa chystáte spoluprácu s finančným sprostredkovateľom, nevolte nikoho iného, pri tejto pani máte garanciu aj vašej spokojnosti.

 • Kraj: Košický
 • Klient: Ilišková Martina

Touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať Ing. Monike Sentelikovej za všetko, čo pre nás urobila. Od prvého stretnutia bola veľmi milá a seriózna. Ochotne nám vysvetlila naše možnosti a čo je pre nás najvýhodnejšie. Po celý čas bola s nami v kontakte a o všetkom nás informovala. Vybavila nám tie najlepšie podmienky a ďalšie iné výhody v banke. Takisto nás usmerňovala pri každom kroku, ktorý sme sa chystali urobiť. Bez jej pomoci by to určite nešlo tak ľahko a rýchlo. Vo všetkom, čo sme od nej požadovali, nám vyšla v ústrety. Určite ju vrelo odporúčame všetkým, ktorý si plánujú vziať hypotekárny úver. Ešte raz jej veľmi pekne ďakujeme a želáme veľa úspechov.

 • Kraj: Košický
 • Klient: Miroslav a Veronika Drabovi

Rada by som sa aj takto veľmi pekne poďakovala Monike Sentelíkovej pri re-financovaní úveru. Je neskutočne šikovná, vysoko profesionálna, nič nenecháva na poslednú chvíľu, je dôsledná, spoľahlivá, trpezlivá... Bola mi obrovskou podporou svojím optimizmom a nadhľadom, keď ja som už strácala nádej a trpezlivosť. Pomohla mi ušetriť kopec času, ale hlavne peňazí a veľmi som jej za to vďačná. Veľmi tiež oceňujem, že som sa mohla na Moniku úplne spoľahnúť, že mi poskytne všetky informácie, že sa na nič nezabudne a že mi pomohla sa zorientovať v ponukách a vybrať tú najlepšiu pre mňa. Len to naj môžem o Monike napísať a vrelo ju odporúčam!! 

 • Kraj: Košický
 • Klient: Zuzana Červenická

Dobrý deň. Rada by som aj touto cestou poďakovala pani Sentelíkovej za vysoko profesionálne služby a veľkú dávku trpezlivosti a povzbudzovania pri vybavovaní môjho nie jednoduchého \"prípadu\" hypotekárneho úveru. Rýchle jednanie, skvelá komunikácia, flexibilita, a hlavne úspešné ukončenie spolupráce. Vrelo odporúčam, aj z ľudského hľadiska stála pri nás keď sme už strácali trpezlivosť a mali chuť všetko vzdať. Ušetrila mi veľa času a behania po úradoch s papiermi/všetko vybavila za nás/. Takže dávam bez zaváhania plný počet hviezdičiek a len pozitívne odporúčania. Srdečná vďaka :) D. Kučerová.

 • Kraj: Košický
 • Klient: Dana Kučerová

Z môjho pohľadu môžem jednoznačne odporučiť každému pri vybavovaní hypotéky pani Sentelíkovú. Od prvého stretnutia veľmi seriózne jednanie, skvelý prístup, rýchlosť vybavovania všetkých potrebných papierov a hlavne vždy ochota poradiť a pomôcť. Vďaka tomuto sme ušetrili kopec peňazí, takže ďakujeme. 

 • Kraj: Košický
 • Klient: Marek POLGÁR
Počet referencií: 6