Na predaj 4-izbový byt v Bratislave II


Cena:
111 900 €
Hypotéka 90%:
od 333 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Na predaj 4-izbový byt v Bratislave II


111 900 €
od 333 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Len u nás nájdete v ponuke na predaj tento veľký 4 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Výmera bytu je 76,70 m2. K bytu prislúcha pivnica 2,30 m2. Presklenená lodžia má rozlohu 4,0m2. Okná sú plastové a vymenené sú aj stúpačky. Byt sa nachádza na poslednom 4 poschodí v zateplenom bytovom dome bez výťahu.

Výhodou tohto bytu je jeho lokalita v ktorej sa nachádza, bezproblémové parkovanie a kompletná občianská vybavenosť. Nájdete v nej škôlky, školy, zdravotné stredisko, obchodný dom NC HRON, Billa a Lidl.

Byt nie je zaťažený hypotékou a kúpou je ihneď voľný. Cena 111 900€ zahŕňa odmenu za sprostrerdkovanie, právny servis advokáta, vyhotovenie znaleckého posudku, katastrálne a notárske poplatky.

Ak potrebujete financovať kúpu tohto bytu hypotékou, radi vám pomôžeme. Pripravíme vám hypotekárne ponuky na mieru zo všetkých bánk a vy si vyberiete banku, ktorá najviac vyhovie vašim požiadavkám.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.