Predané

Na predaj 8-ročný 3-izbový byt v Čadci


Cena:
114 800 €
Hypotéka 90%:
od 332 € / mesiac

Na predaj 8-ročný 3-izbový byt v Čadci


114 800 €
od 332 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný a vkusne zariadený 3-izbový byt v bytovom dome Rezidencia Martinkov Potok v Čadci. Stavba bola skolaudovaná v jeseni 2010 a byt je užívaný od roku 2012. Vyznačuje sa vysokou kvalitou bývania, v blízkosti centra mesta so všetkou potrebnou občianskou vybavenosťou a zároveň na dosah prírody. Kombinácia stavebných konštrukcií s nadštandardnými tepelno-technickými vlastnosťami je predpokladom minimalizovania spotreby energie na vykurovanie. Energetický certifikát budovy je trieda B = nízkoenergetická stavba.

Byt má podlahovú plochu 85 m2 (pivnica 2 m2) + dva balkóny v celkovej výmere 8,76 m2. Nachádza sa na druhom nadzemnom podlaží - prvom poschodí bytového domu. Byt tvorí predsieň, kúpeľňa, WC s technickou časťou bytu, obývacia izba s kuchyňou a detská izba, priestranná spálňa so šatníkom, krytý balkón z obývacej izby, krytý balkón z detskej izby. K bytu patrí pivnica na prízemí bytového domu.

Dispozičné riešenie – viď pôdorys bytu. Jedná sa o teplý a slnečný byt s pekným výhľadom. Oknami je byt orientovaný na východnú a severnú stranu. Výhodou sú nízke náklady na energie a služby. Byt spĺňa požiadavky moderného bývania s vysokým štandardom vybavenia - plastové okná (5 komorové s izolačným dvojsklom, v spálni 7 komorové trojsklá), vstupné bezpečnostné protipožiarné dvere s kamerou (Sherlock), nové interiérové dvere s obložkovou zárubňou, plávajúce podlahy, keramické dlažby a obklady, internetová prípojka a dátové rozvody. Vykurovanie je podlahové prostredníctvom vlastného elektrického kotla s reguláciou priestorovým termostatom. Ohrev vody zabezpečuje vlastný elektrický akumulačný bojler (vymenený v r. 2018).

V byte zostáva kvalitný vstavaný nábytok - vstavaná skriňa v detskej izbe, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, rúra, varná doska, digestor, nevstavaná mikrovlnná rúra). V byte zostáva tiež zariadenie v kúpeľni, zariadenie šatníka, obývacej izbe zostáva biokrb.

Kúpeľňa s WC je vybavená novou sanitou, sprchovacím kútom a na mieru robeným úložným priestorom.

V areáli bytového domu sa nachádza detské ihrisko, zriadený je prístrešok pre kontajnery komunálneho odpadu. V bytovom dome je v spoločných priestoroch nainštalovaný kamerový systém.

Všetko uvedené vybavenie a zariadenie vrátane parkovacieho státia v areáli bytového domu je v cene bytu. Byt nevyžaduje žiadne ďalšie investície.

Kúpu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Uvedená cena je vrátane provízie, katastrálnych a notárskych poplatkov, spojených s prevodom nehnuteľnosti.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Mgr. Róbert Kubala
+421 907Zobraziť
robert.kubala@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.