Na predaj krásny 2-izbový byt v Ružinove


Cena:
119 900 €
Hypotéka 90%:
od 357 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Na predaj krásny 2-izbový byt v Ružinove


119 900 €
od 357 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame vám kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Ružinove. Byt má úžitkovú plochu 54m2 a prislúcha k nemu 2,4m2 pivnica.

Byt na sa nachádza na zvýšenom prízemí v zateplenom 7. poschodovom dome. V bytovom dome sú inštalované nové plastové okná a zateplený je aj vnútorný priestor domu.

V byte sú inštalované plastové okná s trojsklom, vďaka čomu je byt výborne zvukovo a tepelne zaizolovaný. Orentovaný je na západ.

Podlahy izieb sú plávajúce laminatové. V Kuchyni, v chodbe, v kúpelni a v toalete je pekná dlažba. V spálni sa nachádzajú kvalitné vstavané skrine.

Zálohový predpis pre dve osoby je v sume 182€.  V cene bytu je započítaná aj provízia a štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníckého práva.

Výhodou tohto bytu je jeho technický stav, tichá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou a bezproblémové verejné parkovanie. Stačí sa len nasťanovať a bývať. :)

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.