Predané

Na predaj veľký 2-izbový byt so záhradou v Oščadnici


Cena:
72 000 €
Hypotéka 90%:
od 208 € / mesiac

Na predaj veľký 2-izbový byt so záhradou v Oščadnici


72 000 €
od 208 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

BYT JE PREDANÝ

Ponúkame na predaj priestranný a zariadený 2-izbový byt v bytovom dome v obci Oščadnica. Byt sa nachádza na začiatku obce s dobrou dostupnosťou do obce a do mesta Čadca. Obec sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou: škola, škôlka, MHD, vlak, aj športovým vyžitím, napr. lyžovanie a turistika do krásnej prírody.

Byt sa nachádza na prvom poschodí bytového domu. Má podlahovú plochu 85 m2 vrátane práčovne a pivnice. Byt tvorí predsieň, kúpeľňa, WC, spálňa, kuchyňa s komorou a obývacia izba s krbom so schopnosťou vykúriť v chladnom období celý byt. K bytu patrí pivnica a zároveň samostatná práčovňa s technickou časťou na prízemí bytového domu.

Dispozičné riešenie – viď pôdorys bytu. Jedná sa o slnečný byt s výhľadom do záhrady patriacej k bytovému domu. Oknami je byt orientovaný na východnú a západnú stranu. Výhodou sú nízke náklady na energie a služby. Byt má plastové okná, vstupné bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere, plávajúce podlahy, keramické dlažby a obklady, internetová prípojka a dátové rozvody. Vykurovanie je prostredníctvom vlastného elektrického kotla s reguláciou priestorovým termostatom. Ohrev vody zabezpečuje vlastný elektrický akumulačný bojler.

V byte zostáva nábytok - vstavaná skriňa v spálni, nočné stolíky, manželská posteľ, kuchynská linka so (chladnička s mrazničkou, rúra, varná doska, digestor). V byte zostáva tiež jedálenský stôl, nábytok v predsieni, zariadenie v kúpeľni. V spálni taktiež zostáva biokrb. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom.

Všetko uvedené vybavenie a zariadenie je v cene bytu.Byt nevyžaduje žiadne ďalšie investície.

Kúpu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Uvedená cena je vrátane provízie, katastrálnych a notárskych poplatkov, spojených s prevodom nehnuteľnosti.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Tomáš Černecký
+421 918Zobraziť
tomas.cernecky@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.