Prenajaté

Na prenájom nový byt v rodinnom dome, Jaskový rad


Nájomné:
850 / mesiac
Energie a služby:
+100 / mesiac

Na prenájom nový byt v rodinnom dome, Jaskový rad


850 / mesiac
+100 / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

BYT JE PRENAJATÝ

Ponúkame exkluzívne na prenájom moderný 3-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej lokalite Bratislavy, Jaskový Rad. K bytu je možné prenajať aj dve parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú na pozemku pred bytom.

Pred tým, ako dočítate tento popis, odporúčame vám pozrieť si 3D virtuálnu prehliadku tohto pekne zariadeného nového bytu. 

Byt ponúka príjemnú atmosféru. Nachádza sa v ňom nový nábytok, televízia s internetom, klimatizácia a ďalšie technológie, ktoré spríjemňujú pokojné bývanie. Záujemcu poteší výhľad na Slavín a okolie. Byt ponúka tri samostatné obytné miestnosti, dve spálne a obývačku, ktorá môže tiež poslúžiť ako spálňa.

V byte je samostatné WC na chodbe s modrým led podsvietením, technická miestnosť, kúpelňa so sprchovým kútom v ktorom je nainštalované sedák na sedenie a tiež WC. Obé WC sú automaticky odvetrávané. V sprche je nainštalovaný vlhkomer, ktorý automaticky spúšťa odvetrávanie vlhkosti / pary. Kuchyňa je moderne zariadená so zabudovanými spotrebičmi. K dispozícií je aj veľká slnečná terasa, ktorá sa nachádza pod bytom.

V celom byte je nový nábytok. Nové sú aj plastnové okna so sieťkami a žalúziami. Byt je plne klimatizovaný v každej miestnosti. Všetky hlavné svietidlá je možné regulovať priamo na vypínači.

Byt sa nachádza v tesnej blízkosti Kramárov, Hlavnej vlakovej stanice a len pár minút sa nachádza Kamzík. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Školy, škôlky, potraviny, pošta, nemocnica a do centra mesta je to na skok. Rýchla dostupnosť je aj na hlavné cestné ťahy a dialničný obchvat.

Cena za nájom je 850 € /mesiac. Energie a služby sú v cene 100 € /mesiac a cena za jedno parkovacie státie je 100 € / mesiac. Prenajať je možné dve parkovacie miesta.

Provízia za sprostredkovanie prenájmu a vyhotovenie nájomnej zmluvy je 400 €. Zábezpeka je vo výške jednomesačného nájmu. Zvieratá v byte nie sú povolené.

Kontaktujte nás pre ďalšie informácie aj vo večerných hodinách. Radi odpovieme na vaše otázky a dohodneme si osobnú obhliadku bytu.

BYT JE PRENAJATÝ

Zdieľať:

Kontaktná osoba

broker-image
Róbert Posolda, RSc.
+421 911Zobraziť
robert.posolda@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.