Nebytový priestor na Belvederi


Cena:
169 900 €
Hypotéka 90%:
od 492 € / mesiac

Nebytový priestor na Belvederi


169 900 €
od 492 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj nebytový priestor č.6., ktorý sa nachádza na prízemí (1. NP) administratívnej budovy I.K.M.. Budova má 12 nadzemných podlaží a bola daná do užívania v roku 2009.

Nebytový priestor pozostáva z jednej miestnosti o rozlohe 74,70 m2 a je prístupný z hlavnej vstupnej haly, ako aj samostatným vchodom z verejného priestranstva. 

Príslušenstvo (sociálne zariadenie) je vo vstupnej hale a je spoločné aj pre službu na recepcii budovy. Dvere z haly sú protipožiarne presklené. Vstupné dvere do priestoru sú hliníkové automatické elektrické posuvné zasklené izolačným dvojsklom. Okná sú tiež hliníkové zasklené izolačným dvojsklom až po podlahu.

Podlahu tvorí dlažba z veľkoformátového lešteného gresu. Na stenách a stropoch sú brúsené sadrokartónové omietky. Vykurovanie priestoru je zabezpečené tromi elektrickými klimatickými jednotkami. Ovládané sú priestorovými termostatmi.

Nebytový priestor má vlastné meranie spotreby energie tepla a chladu, merač studenej vody a elektrickej energie. Klimatizácia v zimnom období kúri a v letnom chladí. V zadnej časti priestoru je 1,5 m kuchynský  kút s umývadlom, pákovou batériou a chladničkou. Pred vchodom do priestoru a okolo priestoru je oblúkovitá terasa. Zábradlie terasy tvoria  veľkorozmerné kvetináče so závlahou, ktoré je možné využívať. Terasa je vyhrievaná systémom Devi.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Gabriela Bevelaqua
+421 903Zobraziť
gabriela.bevelaqua@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.