Predané

Nové 3-izbové byty, ČIERNE


Cena:
74 900 €
Hypotéka 90%:
od 217 € / mesiac

Nové 3-izbové byty, ČIERNE


74 900 €
od 217 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj nové byty v radovej bytovej zástavbe v obci Čierne.

LOKALITA

Bytový dom sa nachádza v dolnej časti obce na slnečnom a rovinatom pozemku. Centrum obce je vzdialené približne 600 m, do okresného mesta Čadce je 7 km. Obec Čierne sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou – základná škola, materská škola, lekári, lekáreň, pošta, obchody, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Bezpečnosť detí pri chodení do a zo školy a škôlky zvyšuje chodník, ktorý vedie mimo hlavnej cesty od bytového domu až do centra obce. Po dokončení diaľničného obchvatu Čadce sa značne zlepší aj doprava smerom na Žilinu. Výhodou je tiež dobré dopravné prepojenie na Česko a Poľsko.

STAVBA 

Architektonické riešenie zástavby sa vyznačuje nadčasovým dizajnom a zároveň praktickým riešením dispozície bytov s dôrazom na minimálnu energetickú náročnosť. Orientácia okien je na juhozápadnú a severovýchodnú stranu. Radová bytová zástavba pozostáva z 18 bytových jednotiek s nadštandardným vybavením, umiestnených v deviatich dvojpodlažných objektoch – jeden byt sa nachádza na prízemí a druhý na poschodí domu.

Každý byt má samostatný vchod z vonku, pričom bytová jednotka na poschodí je prístupná exteriérovým schodiskom.Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov a moderných technologických postupoch spĺňajú tepelno-izolačné vlastnosti bytového domu kritériá na zaradenie medzi nízkoenergetické stavby.

Pre ešte lepšiu tepelnú a zvukovú izoláciu sú použité okná z izolačným trojsklom. Tepelná pohoda v bytoch je zabezpečená podlahovým kúrením, so samostatnou reguláciou pre každý byt. Zdroj tepla bude z centrálnej kotolne, ktorá bude umiestnená v samostatnom objekte na vedľa bytového domu. Vykurovanie zabezpečuje tepelné čerpadlo v kombinácii s elektrokotlom.

BYTY

Radovú bytovú zástavbu tvoria 3-izbové byty s podlahovou plochou 74 m2. Každý byt tvorí zádverie, priestranná obývacia izba s kuchyňou, WC, kúpeľňa, chodba, spálňa a detská izba. Byt na prízemí má vyhradený na užívanie priestor na vonkajšie sedenie pri vchode do bytu a tiež priestor na terasu s plochou 20 m2, ktorá je prístupná zo spálne. K bytu na poschodí patrí zasa priestranný balkón s podlahovou plochou 11,8 m2.

Byty sa ponúkajú na predaj dokončené v štandardnom vybavení, ktoré obsahuje:

 • Laminátové plávajúce podlahy v izbách
 • Keramická dlažba v zádverí, WC, kúpeľni, na balkóne
 • Keramické obklady v kúpeľni a WC
 • Sanita - vybavenie kúpeľne a WC (podomietkové WC, umývadlo, sprchovací kút, batérie)
 • Plastové okná a vstupné dvere s izolačným trojsklom
 • Interiérové dvere s obložkovými zárubňami
 • Elektroinštalácie so zásuvkami a vypínačmi

Vybavenie bytov nezahŕňa kuchynskú linku a svietidlá.

Kompletné dokončenie bytu je možné taktiež na základe individuálneho výberu použitých materiálov. K bytom je možné odkúpiť si do osobného vlastníctva parkovacie miesto na pozemku pred bytovým domom. Pre mamičky s deťmi bude vybudované detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami, pieskoviskom a lavičkami. Vedľa bytového domu je postavený samostatný objekt, v ktorom sa nachádzajú okrem spoločnej kotolne tiež samostatné priestory pre každý byt slúžiace ako pivnica.

PODLAHOVÉ PLOCHY A PRÍSLUŠENSTVO

 • 3-izbový byt - 74 m2 (vrátane plochy pivnice)
 • Terasa (byt na prízemí) - 20 m2
 • Balkón (byt na poschodí) - 11,8 m2
 • Pivnica (započítaná v ploche bytu) - 2 m2

FINANCOVANIE

Financovanie kúpy bytu v radovom bytovom dome bude možné realizovať po častiach z vlastných zdrojov záujemcov a samozrejme aj formou hypotekárneho úveru, ktorý zabezpečujú špecialisti na hypotéky zo spoločnosti Smart Brokers.

DOKONČENIE

Bytový dom je už skolaudovaný.

Byt je možné zakúpiť aj v stave „holobyt“ za cenu 69.900,- €.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Mgr. Róbert Kubala
+421 907Zobraziť
robert.kubala@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.