Novostavba 1-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom


Cena:
91 800 €
Hypotéka 90%:
od 273 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Novostavba 1-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom


91 800 €
od 273 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

BYT JE REZERVOVANÝ

Ponúkame exkluzívne 3. ročnú novostavbu kompletne zariadeného 1-izbového bytu. Byt sa nachádza v obľúbenom projekte Rača Vineyards na 6. poschodí z 8 s výťahom. Celkové mesačné náklady na fond opráv, správu a energie sú 80€/mesiac.

Podlahová plocha bytu je 27,79 m2 + 4,05 m2 balkón. K bytu prislúcha aj parkovacie státie. Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkosti prírody.

Cena bytu je uvedená vrátane parkovacieho státia a provízie, v ktorej sú započítané aj právne služby, katastrálne a notárske poplatky. Byt je možné financovať hypotékou. Radi vám pripravíme hypotekárne ponuky zo všetkých bánk a bezplatne zabezpečíme hypotéku vo vami preferovanej banke.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.