Pekný 10 ročný 1-izbový byt s balkónom na Vyšehradskej


Cena:
88 500 €
Hypotéka 90%:
od 263 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Pekný 10 ročný 1-izbový byt s balkónom na Vyšehradskej


88 500 €
od 263 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Na predaj exkluzívne 1-izbový byt v Petžalke. Rozloha bytu je 36,33m2 a rozloha balkóna 2,66m2. Nachádza sa na 6. nadzemnom podlaží (5.poschodí z 12.) s výťahom. Orientácia bytu je na juhozápad.

Okná v byte sú plastové, dvere sú drevotrieskové a podlaha je laminátová. V byte sa nachádza veľká kúpeľňa s vaňou a toaletou. V priestrannej chodbe je veľká vstavaná skriňa so zrkadlovými dverami. Byt má len 10 rokov a je vo výbornom technickom stave. Rekonštrukcia bytu nie je potrebná. V bytovom dome sa nachádza aj kočikáreň, ktorú je možné využívať. V bytovom dome zabezpečuje údržbu a upratovanie profesionálny domovník.

Bytový dom sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Veľkou výhodou je rýchla dostupnosť do centra mesta. Len pár minút od bytového domu sa nachádza obľúbená Petržalská hrádza a jazero Draždiak. 

Byt je vhodný aj na investíciu za účelom prenájmu. Mesačné náklady na bývanie sú 84€ + 23€ elektrická energia = 107€. Kúpu bytu je možné financovať až 100% hypotékou. Hypotekárne poradenstvo a sprostredkovanie hypotéky poskytujeme bezplatne. Pripravíme vám hypotekárne ponuky na mieru a vy si vyberiete hypotéku z banky, ktorá najviac vyhovie vašim požiadavkám.

V cene bytu sú zahrnuté právne služby advokáta, vyhotovenie kúpnej zmluvy, vyhotovenie návrhu na vklad vlastníckého práva, katastrálne a notárske poplatky.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo my, Smart Brokers

Sme odborníci
na finančný a realitný trh

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Aj vďaka dlhoročnej praxe a kontaktom vo finančných inštitúciach, vieme klientom poskytnúť riešenia na mieru.

Prispôsobujeme sa
požiadavkám klientov

Vždy hľadáme najvýhodnejšie a najlepšie možné riešenia. Chránime klientov a obhajujeme ich záujmy. Referencie hovoria o všetkom, čo pre nich robíme.

Šetríme klientom
čas a peniaze

Pýtame sa správne otázky a snažíme sa predvídať udalosti, ktoré môžu prekvapiť. V čase, keď klienti pracujú, venujú sa rodine a priateľom, my pracujeme pre nich.