Predané

Pekný 10 ročný 1-izbový byt s balkónom na Vyšehradskej


Cena:
Dohodou
Hypotéka 90%:

Pekný 10 ročný 1-izbový byt s balkónom na Vyšehradskej


Dohodou

Informácie o nehnuteľnosti

TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE PREDANÁ

Na predaj exkluzívne 1-izbový byt v projekte PEGAS. Rozloha bytu je 36,33m2 a rozloha balkóna 2,66m2. Nachádza sa na 6. nadzemnom podlaží (5.poschodí z 12.) s výťahom. Orientácia bytu je na juhozápad.

Okná v byte sú plastové, dvere sú drevotrieskové a podlaha je laminátová. V byte sa nachádza veľká kúpeľňa s vaňou a toaletou. V priestrannej chodbe je veľká vstavaná skriňa so zrkadlovými dverami. Byt má len 10 rokov a je vo výbornom technickom stave. Rekonštrukcia bytu nie je potrebná. V bytovom dome sa nachádza aj kočikáreň, ktorú je možné využívať. V bytovom dome zabezpečuje údržbu a upratovanie profesionálny domovník.

Bytový dom sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Veľkou výhodou je rýchla dostupnosť do centra mesta. Len pár minút od bytového domu sa nachádza obľúbená Petržalská hrádza a jazero Draždiak. 

Byt je vhodný aj na investíciu za účelom prenájmu. Mesačné náklady na bývanie sú 84€ + 23€ elektrická energia = 107€. Kúpu bytu je možné financovať až 100% hypotékou. Hypotekárne poradenstvo a sprostredkovanie hypotéky poskytujeme bezplatne. Pripravíme vám hypotekárne ponuky na mieru a vy si vyberiete hypotéku z banky, ktorá najviac vyhovie vašim požiadavkám.

Byt sa predáva zariadený. V cene bytu sú zahrnuté právne služby advokáta, vyhotovenie kúpnej zmluvy, vyhotovenie návrhu na vklad vlastníckého práva, katastrálne a notárske poplatky.

TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE PREDANÁ

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Róbert Posolda, RSc.
+421 911Zobraziť
robert.posolda@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.