Pekný 93m2 2-izbový byt v Starom Meste


Cena:
239 000 €
Hypotéka 90%:
od 711 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Pekný 93m2 2-izbový byt v Starom Meste


239 000 €
od 711 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

BYT JE REZERVOVANÝ

Ponúkame vám exkluzívne pekný a veľký 2-izbový byt s balkónom v Bratislave - Starom Meste. Nachádza sa v polyfunkčnom dome na 4. poschodí (s výťahom), ktrorý bol skolaudovaný v roku 2005. Všetky okná vrátane balkóna sú orentované do dvora, čo zaručuje tiché bývanie aj počas pracovných dní.

V byte je jedna kúpelňa s vaňou, s toaletou a so sprchovacím kútom. Kuchyňa je spojená s obývacou izbou, v ktorej sa nchádza klimatízácia. V spálni sa nachádza veľký šatník a klimatizácia. Ďalšia miestnosť v byte je využívaná ako sklad alebo špajza.

Mesačný zálohový predpis na bývanie, ktorý nájdete aj na fotografii je v sume 128,81€. Výhodou tohto bytu je jeho poloha a kompletná občianská vybavenosť. Je vhodný aj na investíciu za účelom prenájmu.

K bytu prislúcha garážové státie, ktoré je započítané v cene bytu.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.