Predaj 3-izbový byt č. 18 v projekte SO4 Belveder


Cena:
129 108 €
Hypotéka 90%:
od 384 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Gabriela Bevelaqua
+421 903 509 292
bevelaqua@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Predaj 3-izbový byt č. 18 v projekte SO4 Belveder


129 108 €
od 384 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Gabriela Bevelaqua
+421 903 509 292
bevelaqua@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Sprostredkujeme vám predaj moderného 3-izbového bytu v polyfunkčnom objekte SO4 Belveder, Banská Bystrica.

Polyfunkčná zóna Belveder je stelesnením moderného mestského bývania. Nájdete v nej všetko čo od bývania v meste očakávate. Je napojená na rýchlostnú komunikáciu R1 BB-ZV-BA. V blízkosti Belvederu nájdete nákupné, oddychové a športové centrá, školy, stravovacie a zdravotnícke zariadenia.

Byt je možné zakúpiť aj ako holobyt bez štandardu, ktorý je započítaný v cene. K bytu je možné dokúpiť aj garážové státie za 10 900€ s DPH. Byt je možné financovať so zvýhodneným hypotekárnym úverom. 

Zabezpečíme všetko potrebné k nadobudnutiu bytu. Obhliadky bytov, kúpne zmluvy, porovnanie úverov zo všetkých bánk, žiadosť o hypotekárny úver alebo iný úver, úverové zmluvy, záložné zmluvy, Kataster, čerpanie úveru, odovzdanie bytu a ďalšie služby po jeho nadobudnutí.

Doplňujúce údaje k bytu:

Poschodie: 3 z 9
Výťah
Balkón: 12,98 m²
Pivnica: 8,17 m²
Počet wc: 1
Počet kúpeľní: 1
Okná: plastové
Energetický certifikát: B
Stavebný materiál: Tehla/betón

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.