Predaj, 3-izbový byt, Košice - Juh, Jánošíkova


Cena:
92 900 €
Hypotéka 90%:
od 276 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Ing. Iveta Bugisová
+421 903 909 722
bugisova@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Predaj, 3-izbový byt, Košice - Juh, Jánošíkova


92 900 €
od 276 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Ing. Iveta Bugisová
+421 903 909 722
bugisova@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj  68m2  3-izbový byt s priestrannou 6m2  lodžiou, vo vyhľadávanej časti mesta Košice - Juh, pri STEEL ARENE.  Nachádza sa v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, škola, škôlka, nákupné centrá, zdravotné zariadenie, dobrá dostupnosť MHD. Byt je vzdialený od centra mesta len 10 minút  pešou chôdzou.  

Byt sa nachádza na  druhom, z ôsmich poschodí.  Je slnečný, orientovaný na zýhod a západ. K bytu prináleží komora, ktorá sa nachádza na chodbe oproti bytu a pivnica ktorá je v suteréne bytového domu.  Kúrenie je centrálne, radiátory sú s meračmi tepla. Možnosť  parkovania na parkovisku  pred bytovým domom, ktoré sa nachádza v platenej rezidenčnej zóne, vďaka ktorej zaparkujete každú dennú i nočnú hodinu. 

Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 180 € - 200€ vrátane energií. Okrem vymenených  plastových okien a balkónových dverí, je byt v pôvodnom stave. 

Bytový dom bol kompletne zrekonštruovaný a  zateplený  na jeseň 2016.  Zrekonštruované sú aj spoločné priestory, vrátane okien, schodísk a  nového výťahu s akustickým ohlasovaním poschodia.  Na prízemí  sa nachádza kočikáreň. Vymenené sú aj rozvody: voda, kúrenie a odpad.

Kúpou je byt voľný, pripravený k okamžitému odovzdaniu.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Smart Brokers

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.