Predaj, 3-izbový byt, Košice - Juh, Jánošíkova


Cena:
91 000 €
Hypotéka 90%:
od 259 € / mesiac

Predaj, 3-izbový byt, Košice - Juh, Jánošíkova


91 000 €
od 259 € / mesiac


Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj  68m2  3-izbový byt s priestrannou 6m2  lodžiou, vo vyhľadávanej časti mesta Košice - Juh, pri STEEL ARENE.  Nachádza sa v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, škola, škôlka, nákupné centrá, zdravotné zariadenie, dobrá dostupnosť MHD. Byt je vzdialený od centra mesta len 10 minút  pešou chôdzou.  

Byt sa nachádza na  druhom, z ôsmich poschodí.  Je slnečný, orientovaný na zýhod a západ. K bytu prináleží komora, ktorá sa nachádza na chodbe oproti bytu a pivnica ktorá je v suteréne bytového domu.  Kúrenie je centrálne, radiátory sú s meračmi tepla. Možnosť  parkovania na parkovisku  pred bytovým domom, ktoré sa nachádza v platenej rezidenčnej zóne, vďaka ktorej zaparkujete každú dennú i nočnú hodinu. 

Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 180 € - 200€ vrátane energií. Okrem vymenených  plastových okien a balkónových dverí, je byt v pôvodnom stave. 

Bytový dom bol kompletne zrekonštruovaný a  zateplený  na jeseň 2016.  Zrekonštruované sú aj spoločné priestory, vrátane okien, schodísk a  nového výťahu s akustickým ohlasovaním poschodia.  Na prízemí  sa nachádza kočikáreň. Vymenené sú aj rozvody: voda, kúrenie a odpad.

Kúpou je byt voľný, pripravený k okamžitému odovzdaniu.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Smart Brokers

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Ing.Iveta Bugisová
+421 903Zobraziť
bugisova@smartbrokers.sk
* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Sme odborníci

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Aj vďaka obchodným partnerom a dlhoročnej praxe, poskytujeme kvalitné riešenia.

Pracujeme zodpovedne

Vždy hľadáme pre klientov najlepšie možné riešenia, pričom chránime a obhajujeme ich záujmy.

Šetríme čas a peniaze

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Ich referencie hovoria o všetkom, čo pre nich robíme.