Predaj 3 izbový byt so záhradou, Zelené Terasy Devín


Cena:
200 040 €
Hypotéka 90%:
od 595 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Predaj 3 izbový byt so záhradou, Zelené Terasy Devín


200 040 €
od 595 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Na predaj 3 izbový byt B1 na spodnom podlaží rodinného domu o výmere 86,09 m2 + 14 m2 terasa + 138 m2 záhrada.

Byt má bezbariérový vstup priamo z terénu pri spodnej komunikácii cez súkromnú záhradku. Dispozícia bytu je bezbariérová, delená na dennú a nočnú časť. Všetky obytné miestnosti sú orientované na západ a sú v kontakte s krytou terasou a vlastnou záhradkou.

O projekte:
Nepremeškajte možnosť získať výnimočnú nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Devína - v ďalšej fáze projektu Zelené Terasy Devín. Vyrastie tu dokonalá zóna pre rodinný život, prípadne ponúkne zaujímavú variantu pre záujemcov o dvojgeneračné bývanie.

Tvoriť ju bude jeden dvojpodlažný rodinný dom a tri trojpodlažné obytné domy, ktorých každé podlažie bude slúžiť ako samostatná bytová jednotka. Radosť z rodinného bývania umocňujú súkromné záhradky v teréne a dve parkovacie miesta priamo pred domom.

Západná orientácia svahu zabezpečuje prísun slnečnej energie po celý deň. Poloha domov je orientovaná mierne na juh, aby všetky byty ponúkali atraktívny výhľad do malebného údolia spájajúceho Dunaj a kopce nad Hainburgom.

Všetky domy budú vyhotovené v štádiu holo byt s ,,kolaudačným minimom,,. V cene je teplovodný zásobníkový ohrievač s objemom 120 l. Vykurovanie je zabezpečené radiátorom.

Rodinný dom je z keramickej tvarovky, zateplenie polystyrénom. Strecha je rovná so štrkovým zásypom. Zatrávnenie záhradnej časti pozemku. Oplotenie - drôtené pletivo, napnuté na oceľové stĺpiky do výšky 1 m. Prepdokladaný koniec výstavby 12/2016.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.